Menüsü

Oman Air

En uygun Oman Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Oman Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Oman Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Oman Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Oman Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Oman Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Oman Air

Oman Air

Oman Air Umman’ın ulusal havayolu şirketidir. Havayolu şirketi yurtiçine ve uluslararası olmak üzere tarifeli havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Oman Air ayrıca havayolu taksiciliği ve charter uçuşlar düzenlemektedir. Havayolu şirketi 1981 yılından bu yana faaliyetini sürdürmektedir. Günümüzde 27 ülkeye olmak üzere 50 farklı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Oman Air havaylu şirketi tarafından belirlenen bagaj limitleri seçilen destinasyona ve rezervasyon sınıfına göre belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi First, Business ve Economy sınıflarında oluşan rezervasyon sınıfları ile faaliyet göstermektedir. Oman Air farklı rezervasyon sınıfları ile  müşterilerine farklı hizmet seçenekleri de sunmaktadır. 

Online check- in

Havayolu şirketi yolcuları için online check – in hizmetinden istifade etme imkanına sahiptirler. Online check – in işlemleri uçağın kalkışından 24 saat öncesinde başlayıp 90 dakika kala sona ermektedir. 

Filo

Havayolu şirketinin filosu  Airbus A330-200, Airbus A330-300, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 737-900ER, Boeing 737 MAX, Boeing 787-8, Boeing 787-9 ve Embraer ERJ-175 uçaklarından uluşmaktadır, Şirketini filo sayısı ise 41’dir. 

Muscat Uluslararası Havaalanı

Muscat Havalimanı Umman’ın büyük bir havalimanıdır. Yerlieşim yeri olarak havalimanı, Umman Sultanlığı'nın başkenti ve en büyük şehri olan Maskat’a 32 km mesafede yer almaktadır. Havalimanını ziyaret eden yolcu sayısı son yıllarda giderek artmaktadır. 2008 yılında 4,002,121 kişi tarafından ziyaret edilen havalimanını, 2015 yılında kullanan yolcuların sayısı 10,314,449 sayısına ulaşmıştır. Havalimana ulaşım karayolu üzerinden karayolu vasıtaları aracılığı ile yapılamktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi farklı rezervasyon sınıflarına ozel bir yemek hizmeti sunmaktadır. Business sınıfı yolcuları restoran izlenimi veren lüks ortamlarda yemek hizmeti almaktadırlar. Burada Uzman şefler tarafından hazırlanan yemeklerde sadece en kaliteli mevsimlik malzemeler kullanıılmaktadır. Ekonomi sınıfı yolcuları için de şirket sıcak ve soğuk yemeklerin yer aldığı bir yemek hizmeti sunmaktadır.  

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine kendilerini uçakta olduklarını unutturmak adına gereken çabayı sarfetmektedir. Yolcuların uçuşları boyunca film izlemelerine, müzik dünlemelerine, oyunlar oynamalarına, radyo dinlemelerine, kitap okumalarına ve kur’an okumalarına imkan sağlamaktadır.