Menüsü

TUIfly

En uygun TUIfly uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ TUIfly havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ TUIfly ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

TUIfly havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

TUIfly havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ TUIfly uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about TUIfly

TUIfly

2007 yılında kurulan TUIfly seyahat ve turizm şirketi TUI Grubu ‘na ait olan bir havayolu şirketidir. TUIfly yolcu taşıma bakımından Almanya’nın en büyük dördüncü havalimanıdır. Havalimanı 10 ülkeye olmak üzere 39 noktaya tarifeli ve charter uçuşlar düzenlemektedir. 

Bagaj

TUIfly şirketinin belirlediği bagaj limitleri kabin bagajı için  1 adet olmak üzerinde 55cm x 40cm x 20cm boyutlarında ve 20 kg olarak ifade edilmiştir. Kayıtlı bagaj için ise belirlenen sınırlama ise 1 adet ve 20 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşrerilerine eşit şartlarda üstün hizmet sunmak adına  tek tarifeli rezervasyon seçenekleri ile birlikte hizmet vermektedir.

 

Online chech- in

TUIfly yolcularının daha konforlu bir yolculuk yapabilmeleri adına  online check-in hizmetinde yararlanmalarına olanak sağlamaktadır. Web check-in işlemleri uçağın kalkış saatinden 48 saat öncesinde başlamakta ve 1 saat kalana dek devam etmektedir.  

Filo

Havayolu şirketi 4 adet Boeing 737-700, 26 adet Boeing 737-800  ve 1 adet Boeing 767-300ER uçaklarından oluşmakta olan  31 adet filosu ile yolcularına havayolu ulaşım sağlamaktadır. 

Hannover Havalimanı

Havalimanı Almanya’nın Hannover şehrinde faaliyet gösteren ülkenin işlek havalimanlarında biridir. Havalimanının konumu Hannover’in şehir merkezinin 11 km kuzeyinde bulunmaktadır. Havalimanı A,B ve C terminalleri ile yolculara hizmet vermektedir. Hannover Havalimanı Almanya’nın 9. büyük havalimanı konumundadır. 2015 yılında 5,452,669 yolcu havalimanını kullanmıştır. Havalimanına ulaşım demiryolu ve karayolu ile gerçekleşmektedir. Her 30 dakikada havalimanı ve Hannover şehir mekrkezine ulaşımı sağlayan trenler mevcuttur. Yolcular trenleri kullanarak 15 dakikada havalimanı ve Hannover şehir mekrkezine ulaşabilmektedirler. 

Yemek

Havayolu şirketinin yolcuları için belirlediği  yemek menüsünde takuk ve dana etleri, salatalardan oluşan yemeklerin yanı sıra sıcak ve soğuk içecekler yer almaktadır.