Thai AirAsia X

En uygun Thai AirAsia X uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Thai AirAsia X

Mesaba Havayolu şirketi 1944 yılında ABD’nin Minnesota ayaletindeki Eagan şehinde kuruldu. Havayolu şirketi bölgesel uçak seferleri düzenlemekte olup ilk uçuşlarını 4 Kasın 1974 yılında gerçekleştirmiştir. Mesaba Havayolu şirketi  daha sonra Pinnacle Airlines Corporation’un bünyesine dahil olmuştur. Havayolu şirketi daha sonra Delta Air ile birleşti.Bir süre uçak hizmeti veren havayolu şirketi 4 Ocak 2012 yılında ise faaliyetlerini durdurdu. Havayolu şirketi hizmet verdiği süre içerisinde toplamda 64 destinasyona uçak seferleri düzenlemiştir.

Bagaj

Bagaj limitleri seçilen destinasyona göre farklılık göstermektedir. Havayolu şirketinin belirlediği limitlerin üzerine çıkan yolcuların ekstra ücret ödemesi gerekmekteyken, şirket uçağa alınması yasak olan  bagaj limiti ve bagaj içeriği de belirtmiştir.

Rezervasyon sınıfı

Mesaba Havayolu şirketi hizmet verdiği dönem süresince müşterilerine tek tarifeli rezervasyon seçeneği sunmuştur.   

Online check- in

Havayolu şirketi faaliyet gösterdiği süre içerisinde yolcularına online check-in hizmeti  sunmamıştır.Yolcular check-in işlemlerini standart bir şekilde havaalında gerçekleştirmişlerdir.

Filo

Mesaba Havayolu şirketinin filosu 19 adet Bombardier CRJ200  ve 41 adet Bombardier CRJ900 uçaklarından olmak üzere 60 adet uçak filosu ile hizmet vermiştir. 

Detroit Metropolitan Havalimanı

Detroit Metropolitan Havalimanı 1927 yılında hizmete açılmıştır. Havalimanı  ABD'nin Ortabatı bölgesindeki eyâletlerinden birisi olan Michiga’da bulunan Romulus kasabasında yer almaktadır. Havalimanı her yıl 32 milyon yolcuya hizmet vermektedir. Detroit Metropolitan Havalimanı, Kuzey Terminali ve McNamara Terminali olmak üzere iki terminali ile yolculara hizmet vermektedir.. Havaalanından hiçbir demiryolu hizmeti olmamasına rağmen, sadece 25 mil (43 km) uzaklıkta Ann Arbor, Michigan Üniversitesi, dahil olmak üzere, bölge genelinde noktaları mevcut kiralık araba, taksi, servisleri ve otobüs bol vardır. Havaalanı iki terminali bağlayan kesintisiz, ücretsiz servis hizmeti vermektedir.