NokScoot Airlines Company Limited

En uygun NokScoot Airlines Company Limited uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

NokScoot Airlines Company Limited

Sky Express 2005 yılında kurulan bir Yunanistan havayolu şirketidir.   Sky Express günümüzde 18 farklı noktaya havayolu ulaşmı sağlamaktadır. Havayolu şirketinin işlevi ve ticari merkezi Heraklion Uluslararası Havalimanında yer almaktadır. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketinin müşterilerine sunduğu rezervasyon seçenekleri  Just Fly, Plus ve All in’den oluşmaktadır.  

Bagaj

Sky Express yolcularının bagaj limitleri seçilen rezervasyon sınıfına bağlı olarak farklılık göstermektedir.  Just Fly yolcuları için belirlenen bagaj limiti 1 adet ve 13 kg, Plus yolcuları için belirlenen bagaj limitleri 1 adet ve 15 kg iken, All in yolcuları için ise  1 adet ve 25 kg olarak belirlenmiştir. 

Online check- in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmetinden yararlanma imkanına sahip değildirler. Check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır.  

Filo

Sky Express geniş bşr uçak filosuna sahip değildir. Havayolu şirketinin filosu  Jetstream 41 ve ATR42   uçaklarıından oluşmaktadır. 

Heraklion Uluslararası Havaalanı

Heraklion Uluslararası Havaalanı Yunanistan’ın Crete adasındaki öncü havaalanı ve Atina Uluslararası Havalimanı'na sonra ülkenin ikinci en işlek havaalanı konumundadır. Heraklion ana şehir merkezinin yaklaşık 5 km doğusunda yer almaktadır. 2015 yılından elde edilen bilglere göre  havalimanı 6,057,355 yolcuyu ağırlmıştır. Havalimanı Sky Express havayolu şirketi için merkez görevi görmektedir. Havalimanı bir terminal ile hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım karayolundan yapılmakatadır.