Menüsü

Volaris

En uygun Volaris uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Volaris havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Volaris ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Volaris havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Volaris havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Volaris uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Volaris

Volaris

Volaris Havayolu şirketi Meksika’da 2004 yılında kurulan ve gösteren düşük maaliyetli uçak seferleri düzenleyen bir havayolu şirketidir. Volaris yurtiçine ve Amerika’ya olmak üzere toplamda 68 noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Volaris Meksika’nın en büyük ikinci havayolu şirketi konumundadır. Volaris ayrıca Meksika’daki hayayolu trafığinin %23 gibi bir bölümünü elinde bulundurarak ülkenin lider havayolu şirketlerinin arasında yer almaktadır.

Bagaj

Volaris havayolu şirketi kayıtlı bagaj limiti  olarak 25 kg ağırlık ve 157 cm toplam boyutlarında  ve 1 adet olmak üzere belirlemiştir.  Bunun yanı sıra kabin bagajı için ise 40x25x40 cm boyutu ve 10 kg ağırlık sınırlaması konulmuştur. Yolcular için izin verilen kayıtlı bagaj sayısı ise iki olarak belirtilmiştir. Ayrıca birden fazla kayıtlı bagaj isteyen yolcular ekstra bir ücret karşılığında 4 adet bagaja kadar çıkabilmekteler. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına tek tarifeli rezervasyon sınıfı ile hizmet sunmaktadır. Yolcular tek tarifeli bir rezervasyon sınıfı ile yolculuk yapmalarına karşın eşit ve üstün bir hizmet almaktalar.

 

Online check- in

Volaris havayolu şirketi müşterilerinin konforu açısından  online check-in hizmeti vermektedir. Online check-in hizmeti yurtiçi uçak seferlerinde uçağın kalkış saatinden 72 saat önce aktif hale gelirken, 1 saat kala ise sona ermektedir. Yurtdışı seferlerinde ise check-in hizmeti kalkış saatinden 24 saat önce devreye girmektedir ve yine 1 saat kala sona ermektedir. 

Filo

Havayolu şirketi 18 adet Airbus A319-100, 37 adet Airbus A320-200 ve 2 adet Airbus A321-200 uçaklarından oluşan toplam 57 adet uçak filosu ile müşterilerine havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

 

Meksiko City Uluslararası Havalimanı

Meksiko Ciry’ye 5 km mesafede bulunan havalimanı yolcu yoğunluğu bakımından Meksika’nın en işlek ve Latin Amerika’nın ise en işlek ikinci havalimanıdır.  Havalimanı direk olarak 35 bin kişiye, dolaylı olarak ise 15 bin kişiye iş imkanı sunmaktadır.Meksiko City havalimanı yerli ve yabancı olmak üzere toplam 27 havayolu şirketine ve 17 kargo şirketine hizmet vermektedir. Havalimanı günde 100 binin üzerinde yolcuyu ağırlamaktadır. 2015 yılından elde edilen verilere göre havalimanı yılda 38 433 078 yolcuyu ağrılayarak 2014 yılına nazaran bu doğrultuda %12,2 oranında bir artış göstermiştir.

 

Yemek

Volaris havayolu şirketi mişterilerine çeşitli bir yiyecek menüsü sunmaktadır. Şirker yolculukları boyunca müşterilerine soğuk içecek olarak maden suyu, meyve suyu, soğuk çay, gazlı içecekler ve sıcak içecekler olarak ise kahve ve çay sunmaktadır. Şirket ayrıca kimlik kontrolü ile erişkinlere alkol içeceği de sunmaktadır. Atıştırmalık yiyecekler olarak cips, kraker,  kurabiyeler ve bisküvüler sunulmaktadır. Yemek olarak ise tavuk çorbası ve sandiviç çeşitleri de sunulmaktadır. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına kayıtlı ve kabin bagajlarının yanı sıra spor ekipmanları ve müzikal enstrumanlarını da yanlarında götürebilme imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra havayolu şirketi müşterileri için VClub üyeliği sunmaktadır. VClub üyesi olanlar için ucuz uçak seferleri ve indirimli uçak biletleri imkanı sunulmaktadır.