Menüsü

Harbour Air Seaplanes

Advertisement

En uygun Harbour Air Seaplanes uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Harbour Air Seaplanes havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Harbour Air Seaplanes ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Harbour Air Seaplanes havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Harbour Air Seaplanes havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Harbour Air Seaplanes uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Harbour Air Seaplanes

Harbour Air Seaplanes

Borajet, İstanbul merkezli bölgesel hava yolu şirketidir. Küçük stol havaalanlarından küçük gövdeli uçaklar ile büyük havaalanlarına besleyici uçuşların yapılmasını içeren havayolu taşımacılığı yapan havayolu şirketidir. 22 Nisan 2010 tarihinde T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden (SHGM) aldığı ruhsatla Türkiye'de dolmuş uçak taşımacılığı yapacak ilk şirket olmuştur. Borajet iç hat uçuş noktaları: Adana, Ankara , Antalya, Balıkesir, Diyarbakır, Çanakkale, Hatay, İstanbul, İzmir, Muğla, Sinop, Siirt, Trabzon, Tokat, Uşak Dış hat uçuş noktaları: Mykonos, Rodos, Jura, Beyrut, Lefkoşa

Bagaj

Borajet uçak bileti fiyatına bir adet kabin bagajı dahildir. Kayıtlı bagaj ağırlık limitleri seçilen destinasyona göre değişmektedir. Detaylı bilgi için seyahat rehberi sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

Rezervasyon sınıfları

Borajet tüm uçuşlarında tek sınıflandırma modelini benimsemiştir.

Online check-in

• Online check-in işlemleri uçuştan 24 (yirmidört) saat öncesinde başlayıp uçuşa 2(iki) saat kalana kadar devam eder. • Uçuş kalkış saatinden 20 (yirmi) dakika önce uçuş biniş kapısına müracaat edilmediği takdirde online check-in yapılmış olsa dahi yolcular ilgili uçuşa ait tüm haklarını kaybederler.

Filo

Borajet uçak filosu Embraer 190 modeli 6 adet uçaktan oluşmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı

Sabiha Gökçen İstanbul’da bulunan uluslararası havaalanlarından biridir. Adını ilk kez bir askeri uçağı uçuran Türk kadın pilot Sabiha Gökçen’den almıştır. Havaalanı şehir merkezinin 35 kilometre güney batısında bulunmaktadır. Temel olarak Atatürk Havaalanı’nın artan yoğunluğunu hafifletmesi için kurulmuştur. Havaalanında hem iç hatlar, hem de dış hatlara ait iki adet terminal bulunmaktadır. Yıllık ortalama 25 milyon yolcuya hizmet vermektedir. Sabiha Gökçen Havaalanı, Eylül 2010’da Londra’da düzenlenen Dünya Düşük Maliyetli Hava Yolları Kongresi’nde “Dünyanın En İyi Havaalanı” seçilmiştir.

Yemekler

Uçakta sunulan yiyecek ve içecekler yolculara ikramdır, herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ek hizmetler

Havacılık kuralları gereği, kalkış ve iniş esnasında elektronik aletlerin kullanılması yasaktır. Uçuş esnasında ise dizüstü bilgisayar, CD-Player, video kamera gibi aletlerin kullanımına izin verilmiştir. Cep telefonları, tüm alıcılar, CD-ROM yazıcılar ve tüm kaydetme özelliği olan aletlerin kullanımı uçuş sırasında kesinlikle yasaktır.