Menüsü

Yamal Airlines

En uygun Yamal Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Yamal Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Yamal Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Yamal Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Yamal Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Yamal Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Yamal Airlines

Yamal Airlines

Yamal Airlines Rusya’da bolgesel havayolu ulaşımı sağlamayan bir havayolu şirketidir. Rusya'da Salehard, Kuzey Kutup Dairesi'ne en yakın şehir olan Salehard merkezli bir havayolu şirketi olan Yamal Airlines 1997 yılından bu yana havayolu ulaşımı hizmeti vermektedir. 

Bagaj

Yamal Airlines’ın belirlediği bagaj limitleri farklı rezervasyon seçeneklerine bağlı olarak değişmektedir. Economy sınıfı yolcularına izin verilen kayıtlı bagaj 1 adet ve 20 kg, Business sınıfı yolcuaları için ise 1 adet ve 30 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı için ise izin verilen bagaj limiti 7k olarak olarak açıklanmıştır. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketinin sunduğu rezervasyon seçenekleri Economy ve Business  sınıflarından oluşmaktadır. Farklı rezervasyon seçenekleri ile yolcular daha zengin hizmet seçeneklerine sahiptirler.  

Online check- in

Havayolu şirketinin sunduğu hizmetlerin arasında online check-in hizmeti yer almamaktadır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır. 

Filo

Havayolu şirketi 1 adet Sukhoi SuperJet 100-95LR, 3 adet Boeing 737-400, 1 adet Boeing 737-500, 7 adet Airbus A320-200, 2 adet Airbus A321, 1 adet Challenger 850, 10 adet Canadair CL-600-2B19 Regional Jet CRJ-200LR ve 2 adet Let L-410 uçaklarından oluşan filosu ile faaliyet göstermektedir. 

Roşçino Uluslararası Havalimanı

Roschino Uluslararası Havalimanı Rusya'nın Tümen bölgesinde yer almaktadır. Havalimanı Tümen kentinin 13 km. Batısında bulunnaktadır. Havalimanının iki tane pisti bulunmaktadır. Pistlerin yüzeyleri beton ve asfalttır.Havalimanı yıllık  yaklaşık 1,5 milyon  yolcuyu ağırlamaktadır. Rakkamlar havalimanının çok yoğun olmadığının en büyük göstergesidir.  Havalimanından şehir merkezine ulaşımda ağırlıklı olarak taksiler kullanılmakadır.Taksiyle sehir merkezine 15 dolara ulasim saglanabilmektedir.. Tümen Rusyanin en zengin 3. şehridir.Şehirde birçok gaz şirketi temsilciliği bulunmaktadır. Şehrin  ayrıca 2 camisi bulunmaktadir

Ek hizmetler

Havayolu şirketinin sunduğu yemek hizmeti farklı rezervasyon seçeneklerinde göre değişmektedir. Ekonomy sınıfı yolcuları için sunulan yemek hizmeti genellikle atıştırmalık yiyeceklerden ve sıcak ve soğuk içeceklerden oluşmaktadır. Business sınıfı yolcuları için ise daha fazla yemek seçeneği bulunmaktadır.