Menüsü

Avia Traffic

En uygun Avia Traffic uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Avia Traffic havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Avia Traffic ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Avia Traffic havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Avia Traffic havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Avia Traffic uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Avia Traffic

Avia Traffic

Merkezi Kırgızistan'ın başkenti Bişkek olan olan havayolu şirketi 20 Haziran 2003 tarihinde kurulmuştur. Avia Traffic yurtiçi seferlerinin yanı sıra İran, Çin, Rusya, Tacikistan ve Özbekitan’a olmak üzere 16 ayrı noktaya tarifeli havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Havayolu şirletinin işlevi ve ticari merkezi Manas Uluslararası Havalimanıdır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj sınırlaması kayıtlı bagaj için  1 adet ve 25 kg olarak belirlenmişir.  

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına sadece tek rezerasyon seçeneğinden oluşan Ekonomi sınıfı ile himzet vermektedir.  

Online check- in

Avia Traffic yolcularına  online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmıştır. 

Filo

Havayolu  şirketi 2 adet BAe 146-200 ve 3 adet Boeing 737-300 uçaklarından oluşmak üzere toplam 5 filosu ile hizmet vermektedir.  

Manas Uluslararası Havalimanı

Manas Kırgızistan'da başkent Bişkek'in 25 km kuzey batısında bulunan bir havalimanı. Havalimanı Kırgızistan'ın en büyük havalimanıdır. Havaliamanı 2007  yılında büyü bir yenileme tamirinden geçmiştir. Manas Havalimanına tek adet terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak karayolu ile sağlanmaktadır. 2012 yılı verilerine göre havalimanı 1,056,000 yolcuyu ağırlamıştır. 

Yemek

Avia Traffic müşterilerine zengin bir yemek  seçeneği sunmamıştır.