Menüsü

Yeti Airlines

En uygun Yeti Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Yeti Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Yeti Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Yeti Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Yeti Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Yeti Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Yeti Airlines

Yeti Airlines

Yeti Airlines Nepal Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehri Katmandu merkezli bir havayolu şirketidir. Yeti Airlines 1998 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi yurtiçine olmak üzere tarifeli uçak seferleri düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin müşterileri için belirlediği bagaj limiti farklı destinasyonlara bağlı olarak 1 adet olmak üzere 10 veya  20 kg olarak belirlemiştir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Yeti Airlines müşterilerine Ekonomi sınıfından oluşan rezervasyon sınıfından oluşmaktadır. 

Online check-in

Yeti Airlines yolcularına şu aşamada check-in hizmeti sunmadığı için yolcular check-in işlmlerini havalimanından gerçekleştirmektedirler. 

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 7 adet BAe Jetstream 41 uçaklarından oluşmaktadır. BAe Jetstream 41 uçağı 29 yolcu kapasiteine sahiptir. 

Tribhuvan Uluslararası Havaalanı

Tribhuvan Uluslararası Havaalanı Nepal cumhuriyetinin başkenti Katmandu'da, hizmet veren uluslararası bir havaalanıdır. Havaalanı Katmandu şehir merkezine yaklaşık 6 kilometre mesafede yer almaktadır. Nepal'in tek uluslararası havaalanı olarak 1949 yılından beri hizmet vermektedir. 1955 yılında havaalanı Kral Mahendra tarafından açıldı ve kralın babası anısına Tribhuvan Havaalanı olarak değiştirildi. Havaalanı iç ve dış hatlara olmak üzere 2  terminali ile hizmet vermektedir. Havaliamı 2015 yılı verilerine göre 3,2 milyon yolcu tarafından ziyaret edilmiştir. Tribhuvan Uluslararası Havaalanına ulaşım ağırlıklı olarak karayolu üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

daha fazla bilgi

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra atıştırmalıklardan oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.