Philippines AirAsia

En uygun Philippines AirAsia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Philippines AirAsia

Eylül 1995 yılından Asian Spirit adı altında kurulan Filipinlere ait  havayolu şirketidir. 30 Eylül 2008 tarihinde ismini Zest Airways adını almıştır. Daaha sonra havayolu şirketi AirAsia Zest ismini almıştır. Yerli ve uluslararası turizm hizmetlerinin de yer aldığı tarifeli havayolu ulaşımı sağlamıştır. Havayolu şirketi 13 noktaya ulaşım sağlamıştır. Havayolu şirketi Ocak 2016 tarihinde faaliyetini durdurmuş ve AirAsia Philippines şirketi ile birleşmiştir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj sınırlaması seçilen rezervasyon sınıflarına göre değişmektedir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına Economy ve Business sınıflarından olmak üzere iki ayrı  seçenekten oluşan rezervasyon sınıfları ile himzet vermiştir. 

Online check- in

Zest Airways faaliyette oduğu dönemde yolcularına web check-in hizmeti vermiştir.  web check-in hizmeti uçuşa 14 gün kala başlayıp 1 saat kalana kadar devam etmiştir. 

Filo

Zest Airways 13 adet Airbus A320-200 uçaklarından oluşan  filosu  ile hizmet vermiştir. 

Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı

Aynı zamanda Manila Uluslararası Havalimanı olarak da bilinen havalimanı Manila ve bölgesine hizmet vermektedir. Havalimanı Manila şehrinin 7 kilometre güneybatısında bulunmaktadır. Havalimanı oldukça yüksek sayıda yolcuya hizmet vermektedir. 5 Terminali ile hizmet veren havalimanı 2015 yılında iç hatlarda 17,168,087, dış hatlarda 19,513,514 olmak üzere toplamda 36,681,601 yolcuyu ağırlamıştır. 205,500 merte karelik bir alana sahip olan havalimanı 28 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Havalimanına ulaşım noktasında oldukça fazla seçenekler yer almaktadır. Havalimanına ulaşım otobüsler, taksiler ve demiryolları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Zest Airways müşterilerine seçtikleri rezervasyon sınıfına göre değişen yemek hizmeti sunmuştur.