Menüsü

Dnieproavia

En uygun Dnieproavia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Dnieproavia havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Dnieproavia ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Dnieproavia havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Dnieproavia havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Dnieproavia uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Dnieproavia

Dnieproavia

Dniproavia 1996 yılında kurulmuş olan bir Ukrayna havayolu şirketidir. Dniproavia müşterilerine tarifeli ve charter uçak seferleri ile hizmet vermektedir. Havayolu şirketi yurtiçine ve yurtdışına olmak üzere 16 destinasyona uçak seferleri düzenlemektedir. Dniproavia yurtışı seferlerini Avusturya, Belarus, Bulgaristan ve Türkiye’ye düzenlemektedir. Havayolu şirketinin ticari ve işlevi merkezi Dnipropetrovsk Uluslararası Havaalanıdır. 

Bagaj

Dniproavia müşterileri için bagaj limiti olarak farklı rezervasyon seçeneklerini göz önünde bulundurarak belirlemiştir. Kayıtlı bagaj sınırlaması Ekonomy sınıfında 1 adet ve 20 kg iken, Business sınıflarda ise 1 adet ve 30 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı için ise havayolu şirketi sadece 5 kg ile sınırlı kalmıştır

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine  Ekonomi, Premium Ekonomi ve Business  sınıflarından  oluşan farklı rezervasyon seçenekleri ile üstün bir hizmet vermektedir. Farklı rezervasyon seçenekleri ile birlikte sunulan hizmetlerde de farklılık oluşmaktadır. 

Online chech- in

Havayolu şirketi günümüzde birçok havayolu şirketinin yolcularının işini kolaylaştırmak adına uyuglamaya koyduğu online check-in hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Online check-in hizmeti uçağın kalkıştan 23 saat önce başlayıp 1 saat kalana kadar devam etmektedir. 

Filo

Dniproavia 11 adet Embraer ERJ 145 uçaklarından oluşan filosu ile havayolu ulaşımını sağlamaktadır. Embraer ERJ 145 uçağı 49 yolcu kapasitesine sahiptir. 

Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı

Dnipropetrovsk Havalimanı Ukrayna'nın Dnipropetrovsk kentinde yer almaktadır. Havalimanı kent merkezine uzaklığı 15 km.'dir. Havalimanın 2.841 metre uzunluğunda bir adet pisti bulunmaktadır. Pist yüzeyi betondur. Havalimanı yolcu trafiği bakımından hiç yoğun değildir. 2015 yılında havalimanını ziyaret eden yolcuların sayısı 346,014 olarak belirtilmiştir. Havalimanı tek bir terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanı ile şehir merkezine ulaşım karayolundan sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına çok fazla seçenekten oluşmayan bir yemek hizmeti sunmaktadır.