Menüsü

Línea Aérea Amaszonas

En uygun Línea Aérea Amaszonas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Línea Aérea Amaszonas havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Línea Aérea Amaszonas ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Línea Aérea Amaszonas havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Línea Aérea Amaszonas havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Línea Aérea Amaszonas uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Línea Aérea Amaszonas

Línea Aérea Amaszonas

Línea Aérea Amaszonas Güney Amerika ülkesi olan Bolivya’da 1998 yılında kurulmuştur.1998 yılında kurulmasına karşın havayolu şirketi uçak seferlerine 2000 yılında başlamıştır.  Havayolu şirketi ülkenini Kuzey ve Kuzeydoğu bölgesine tarifeli ve charter olmak üzere kısa mesafeli uçuşlar düzenlemektedir. Línea Aérea Amaszonas yurtiçi uçuşların yanı sıra Peru, Şili,Brezilya ve Arjantin’e de uçak seferleri düzenelemektedir. Havayolu şirketinin ticari ve işlevi merkezi El Alto Uluslararası Havalimanıdır.

Bagaj

Línea Aérea Amaszonas tarafından belirlenen bagaj limitleri seçilen destinasyona göre değişmektedir. Bazı destinasyonlarda kabin bagajı için belirlenen ağırlık limiti 3 kg iken, bazı seferlerde ise 5 kg olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı için belirlenen boyut limiti ise 30x20x27 olarak belirlenmiştr. Şirket kayıtlı bagaj limitlerini ise yetişkinler için 20 kg, 2 – 12 yaş arası çocuklar için ise 10 kg olarak belirlemiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına tek tarifeli rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir. Şirket bu sayede yolcularına eşit şartlarda üstün hizmet vermeyi hedeflemektedir.  

Online check- in

Línea Aérea Amaszonas müşterilerinin yolculuklarını kolaylaştırmak ve havalimanında bekleme sürelerini en aza indirebilmek adına online check-in hizmeti sunmaktadır. online check-in hizmeti uçağın kalkış saatine 72 saat kala hizmete başlarken, kaklış saatinden 2 saat önce ise sona ermektedir.

 

Filo

Havayolu şirketi toplamda 8 adet olan ve Bombardier CRJ200 uçaklarından oluşan filosu ile müşterilerine havayolu hizmeti sunmaktadır. Bombardier CRJ200 uçakları 50 yolcu kapasitesi ve saatte 860 km’ye ulaşan hızı ile hizmet vermektedir. 

El Alto Uluslararası Havalimanı

Havalimanı Bolivya’nın El Alto şehrinde yer almaktadır. El Alto Uluslararası Havalimanı Dünya’nın en yüksek havalimanı. Havalimanının denizden yüksekliği 4 bin metre. Havalimanı ayrıca Dünya’nın en büyük 5. Ticari havalimanı konumunda. Son olarak 2013 yılı verilerine göre havalimanı 1,793,668 yolcuyu ağırlamıştır.