Menüsü

Regional Express

En uygun Regional Express uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Regional Express havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Regional Express ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Regional Express havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Regional Express havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Regional Express uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Regional Express

Regional Express

Regional Express 2002 yılında kurulumuş Galler mekrezli bir Avustralya havayolu şirketidir. Regional Express Avustralya’nın en büyük havayolu şirketidir. Havayolu şirketi Yeni Güney Galler, Güney Avustralya, Kuzey Queensland, Tazmanya ve Batı Avustralya’ya olmak üzere 50’nini üzerinde noktaya hizmet havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Regional Express tarafından belirlenen bagaj limitleri farklı rezervasyon sınıflarına ve farklı destinasyonlara göre farklılık göstermektedir. Rex Flex yolcuları için kayıtlı bagaj sınırlaması 23kg iken, diğer sınıflar için ise 15 kg olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı olarak ise belirtilen sınırlama 23x34x48 cm boyutlarında ve 7 kilogramdır.

 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi Rex Net, Rex Saver, Rex Biz ve Rex Flex sınıflarından oluşmakta olan dört ayrı rezervasyon sınıfı seçeneği ile hizmet vermektedir. 

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır.  Online check-in hizmetinden yararlanmak isteyen yolcular bunu  uçuş saatinden 48 saat öncesinden uçuşa 1 saat kalana kadar yapabilmektedirler. 

Filo

Havayolu şirketi yolcularının havayolu ulaşımını SAAB 340 uçağından oluşmakta olan tek model uçak filosu ile sağlamaktadır. Regional Express bünyesinde 98 adet SAAB 340 uçağı barındırmaktadır. 

Adelaide Havalimanı

Havalimanı Güney Avustralya’nın başlıca havaalanlarındandır. Adelaide Güney Avustralya’nın en işlek beşinci havalimanıdır.2014-2015 verierine bakıldığında havalimanını 7,670,201 yolcu ziyaret etmiştir.  Havalimanı Avustralya'nın Güney Avustralya eyaletinin başkenti Adelaide’ye 6 km mesafede yer almaktadır. 2005 yılında havalşmanın terminali genişletişmiştir. Bu yenileme ve genişletme için yeni terminale 260 milyon dolar harcanmıştır. Havalimanına ulaşım genel olarak karayolu üzerinden otobüsler vaıtasıyla yapılmaktadır. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına  yolculukları boyunca daha eğlenceli zaman geçirebilmeleri adına müzik, oyunlar ve filmelerin yer aldığı bir eğlence hizmeti sunmaktadır.