Menüsü

Kalkış Istanbul New Airport Londra'ya uçak bileti ara

Filtreleri göster

Londra

 • Genel bilgi

  Resmi dil: İngilizce
  Zaman dilimi: UTC+1 (yaz), UTC+0 (kış)
  Para birimi: İngiliz sterlini (GBP)

 • Ücretsiz gezilecek yerler

  Londra birçoğu ücretsiz dünyanın en iyi müzeleri ve Galerilerine ev sahipliği yapmaktadır. Örneğin British Museum, the Tate Gallery, the Museum of Natural Science or the Museum of Science müzelerini gezebilirsiniz.

 • Tiyatro

  Londra dünyanın en iyi tiyatrosuna sahiptir. Burada nn büyük aktif yetenekler rol almaktadır.

 • Konserler

  Londra'daki bazı büyük konserler stadyumlarda yapılmaktadır.Bu gibi büyük konserlere Dünya müziğinin yıldızları katılmaktadır. Böylesi bir konsere denk gelirseniz kesinlikle çok eğlenceli bir vakit geçirme imkanına sahip olacaksınız.

Londra Gezi Rehberi

Londra'da Görülecek Yerler

Görkemli, güzel, asil, kozmopolit, sanatsal,melodik, şık, unutulmaz v.s gibi kelimeler Londra'yı anlatmak için kullanabileceklerimiz ifadelerin sadece bazıları. London Eye'den şehr kuş bakışı izlemek,  Londra'nın sembolik yapılarından olan Big Ben ile saatinizi ayarlamak, muhteşem Buckingham Sarayı ziyaret etmek ,Tower Bridge köprüsüne gitmek veya British Museum'u ziyaret etmek Londra'da gidilebilecek yerlerin başında gelmektedir. Londra'nın içinden  geçen Thames Nehri güzel manzarası ile cazibe merkezlerindendir. Regent andLittle Venice kanallarından resim almayı da unutmamak gerek. Londra diğer Avrupa başkentlerinden farklı olarak huzurlu vakit geçirebileceğiniz çok sayıda güzel manzaralara sahip parkları bulunmaktadır. Şehrin neredeyse %11'i yeşil alandır.   Hyde Park, St. James ve Richmond dahil olmak üzere 8 güzel kraliyet parkı bulunmaktadır. Londra'yı dolaştığınızda herşeyi görmeniz mümkün değil. Şüprizlerle dolu olan şehire her gelişinizde farklı şeylerle karşılaşmanız olaan bir durum.

✔️ Istanbul New Airport Londra'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Istanbul New Airport Londra'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Istanbul New Airport Londra'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Istanbul New Airport Londra'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Havaalanları Londra'da

Havaalanına git

Istanbul New Airport - Londra güzergâhındaki popüler hava yolları

Otel mi arıyorsunuz? Londra'daki en iyi otelleri kontrol edin

Londra'da otel bul