Seyahat platformunuzSkip navigation

Uygulamamızla seyahatinizi rahatça planlayın

La Paz

uçak bileti ara - Caracas La Paz

Özel uçuş fırsatları Caracas'tan La Paz'a

Neden eSky ile uçak bileti rezervasyonu yaptırmaya değer?

Largest choice of flights

With flights from over 500 airlines, we'll find your perfect match in seconds.

Flexible search

Extend your search to include nearby airports and flex your dates for the cheapest deals.

Excellent products and services

Need travel insurance, cancellation insurance, car hire, local attraction bookings or more? We have you covered.

Over 4950 customer reviews - choose proven quality and book with complete confidence.

Ucuz uçak biletlerini ne zaman kapmalısınız La Paz'a?

En ucuz biletleri ayırtmak için ideal zamanı bulun La Paz'a

  • En ucuz gidiş-dönüş uçuşu

    from 41.877 TRY
  • Seyahat için en ucuz ay

    Kasım
Tem
??
Ağu
??
Eyl
44.643 TRY
Eki
42.057 TRY
Kas
41.877 TRY
Ara
51.314 TRY
Oca
44.990 TRY
Şub
47.572 TRY
Mar
??
Nis
??
May
??
Haz
??

Genel bilgi

  • Local time (UTC-4)

  • Uçuş takvimi Caracas'tan

  • Döviz kuru

    1 BOB = 4.22 TRY
La Paz Gezi Rehberi

Şehir, Bolivya'da 1548 yılında Kızılderili Chuquiago'ların yaşadığı bölgede Ciudad de Nuestra Señora de la Paz adıyla kurulmuştur. Günümüzde kısaltılmış olan bu isim, La Paz olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ülkede yasal başkent Sucre olmasına karşın, bakanlar kurulu La Paz'da yer alır ve ülke buradan yönetilir. Kent ek olarak, La Paz bölgesinin de bölgesel başkentidir. And Dağları arasında kurulan La Paz, dünyanın en yüksek başkentidir.