Menüsü

Arnavutluk'tan İzlanda'ya uçak bileti ara

İzlanda

 • Reykjavik
 • Genel bilgi

  Resmi dil: İzlandaca
  Zaman dilimi: UTC +0
  Para birimi: İzlanda kronu (ISK)

 • Yemek

  Çok ilginç, fakat bu kentte sosisli sandviç bir numaları yiyecek. Sığır, kuzu ve domuz etinden yapılan sosisli sandviçler oldukça sevilmektedir. 

 • Unutulmaması gereken yer

  Seltjarnarnes mutlaka görülmesi gereken bir yer. Grótta Adası ve Grótta Deniz Feneri gibi yerleri bulunan Seltjarnarnes turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. 

 • Balina izleme

  Elding Balina izleme merkezi balık tutmada ve balina gözlemciliğinde uzmanlaşmış bir yer. Bu merkeze gidip balina izleme turuna katılma size oldukça değişik bir deneyim kazandıracak.

Reykjavik Gezi Rehberi

Her ne kadar dünyanın en küçük başkentlerinden biri olsa da, Reykjavik şüphesiz, sürprizlerle dolu bir şehir. Doğal güzelliklerle dolu olan şehir dağlarla çevrili konumu ve okyanus esintisi ile çok güzel bir şehir. Reykjavik'de ünlü termal kaplıcaları ve  lav alanları bulunmaktadır. Şehrin dörtte biri açık alan olmakla birlikte evleri küçük ve renklidir.

Reykjavik'te öğleden sonra ne yapılır sorusuna birkaç öneri:

 1. Kentin şifa verici enerjisinden yararlanmak adına  termal spa merkezlerine gidebilirsiniz.  Laugardalslaug  bunlardan en büyüğüdür. Burada açık havuz ve kürek çekme aktivitesi yaparak keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.  Ayrıca termal havuzlar, saunalar, mini golf ve  çok sayıda su kaydırağı bulunmaktadır.
 2. Arktik Okyanusun'da yüzmek."Nauthólsvík thermal plaj her yıl 530.000'den fazla turisti ağırlamaktadır. Bu rakamlar bu suların ne kadar faydalı olduğunun bir göstergesi.
 3. Öskjuhlid ormanlarında yürüyüşe çıkın. Yoğun olarak çam ve huş ağaçlarının bulunduğu bu ormanlarda muhteşem bir zaman geçireceksiniz. Temiz hava ve huzurun yeri olarak nitelendirilebilir. 

✔️ Arnavutluk'tan İzlanda'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Arnavutluk'tan İzlanda'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Arnavutluk'tan İzlanda'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Arnavutluk'tan İzlanda'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.