Menüsü

Nice'ten uçak bileti ara

Nice

 • Genel bilgi

  Resmi dil: Fransızca
  Zaman dilimi: UTC+2 (yaz), UTC+1 (kış)
  Para birimi: Euro (EUR)

 • Yemekler

  Ourte aux blettes, Socca  ve pissal adiere Nice'ye geldiğinizde tadına bakılması gereken yemekler. Farklı lezzetleri denemek herzaman için fayda sağlayacaktır. 

 • Şarap kültürü

  Çok sayıda üzüm bağları bulunan şehirde iki üzüm çeşidi vardır ki, bunlar sadece buraya özgüdür ve dünyanın başka yerinde bulunmamaktadır. Bunlar Braquet and Folle'dir. Nice 'da kesinlikle güzel şarap içme imkanına sahipsiniz. 

 • Katedraller

  Orthodoxe Russe Saint-Nicolas Katedrali tam anlamıyla oldukça etkileyici. 1912'de Çar Nicolas tarafından inşa edilmiştir. Burada Rusya'dan getirilmiş çok değerli dini ve tarihi nesneler mevcuttur. 

Nice Gezi Rehberi

Côte d'Azur'u keşvetmek isteyenler için Nice çok doğru bir başlangıç noktası olacaktır. Nice Fransız Rivierası'nın kalbi olarak görülmektedir. Mavi sularla çevrili şehir yıl boyunca güzel iklim şartları ile birlikte hayran kalacağınız bir yer. Çok da büyük olmayan şehir turistler için bir cazibe merkezi durumunda. Şehrin en ilgi çeken yerlerinin arasında  Promenade des Anglais gelmektedir. Ünlü yaya bölgesi olan Promenade des Anglais golf hattını da takib etmektedir. Ppalmiye ağaçları ve şık küçük bahçeleri ile tam anlamı ile mükemmel bir yer. Tarihi sokakları ve renkli evleri ile Nice yayalar için çok hoş bir zaman geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Şehirde bulunan barlar ve restoranlar ise mola vermek adına çok güzel mekanlar. Nice şehrinin bir diğer gözde yeri ise Castle Hill. Buradan şehri izlemek çok farklı. Turistler tarafından az bilinen  Liberation du Port da aslında gidilmesi gereken bir yer. Küçük kahvelerin yanı sıra yerel restoranların yer aldığı Liberation du Port  uygun fiyata güzel bir öğlen yemeği yiyebileceğiniz bir yer.

✔️ Nice'ten uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Nice'ten destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Nice'ten uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Nice'ten uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.

Havaalanları Nice'te

Nice'ten uçan popüler hava yolları