Menüsü

Wizz Air Memmingen'den Kalovşar'a, Cluj-Napoca uçak biletleri

Filtreleri göster

Kalovşar, Cluj-Napoca

 • Genel bilgi

  Resmi dil: Rumence
  Zaman dilimi: UTC+3 (yaz), UTC+2 (kış)
  Para birimi: Rumen leyi (RON)

 • Festivaller

  Yaz boyunca katılabileceğiniz film ve müzik festivalleri ile oldukça keyifli bir zaman geçirme imkanına sahipsiniz. 

 • Yiyecek ve içecek

  Kahvaltı yapmak istiyorsanız Olivo Caffe & Bistro'ya gitmelisiniz. Porsiyonlar kusursuz bir şekilde sunulmaktadır. Burada ayrıca oldukça güzel bir şekilde servis edilen Yolka Cafe de tadına bakılması gereken bir lezzet.

 • Kiliseler

  St Michael Kilisesi oldukça heybetli bir görünüme sahiptir. Burası herkesin dikkatini çekmeyi başarabilen harika bir mimari yapıt.

Cluj Gezi Rehberi

Büyük bir şehir olmasına karşın Cluj şehri sizi etkilemeyi başaracaktır. Burası Başkent Bükreş'in aksine daha sessiz bir şehir. Birkaç gün boş vakit bulup biraz sessizliğe ve rahatlamaya ihtiyaç duyarsanız size gitmenizi tavisye edeceğimiz yerleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Botanik Bahçesi - gerçek bir sessizlik vahası. Bahçe rahatlatıcı ve romantik gezintiler için mükemmel bir yer. 15 hektarlık bir alana yayılmış bir yeşil alanı bulunmaktadır.
 2. Cetuia Hill - şehri yukarıdan izlemek isteyenler için güzel bir yer. Burada terkedilmiş eski yapıtları da görme olanağı bulunmaktadır.
 3. Central Park - açık hava etkinliklerin yapıldığı bu parkta ister tekne turları yapabilir, ister piknik yapabilirsiniz.

Cluj, iyi yemek restoranlarının yanı sıra, Batı kahvelerin satıldığı mağzaları barındıran bir şehir. St Michael Church şehir merkezindeki caziber noktalarından biridir. 

Havaalanları

Memmingen Kalovşar, Cluj-Napoca

Memmingen - Kalovşar, Cluj-Napoca güzergâhındaki popüler hava yolları