Menüsü

Finncomm Airlines

Advertisement

En uygun Finncomm Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Finncomm Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Finncomm Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Finncomm Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Finncomm Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Finncomm Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Finncomm Airlines

Finncomm Airlines

Finncomm Airlines Finlandiya'nın  Ilmajoki şehrinde hizmet vermiş olan bir havayolu şirketidir. Şirket 1911 yılında kurulmuştur. Estonya, Almanya, Litvanya, Romanya ve İsveç'e olmak üzere 16 farklı noktaya uçak seferleri düzenlemiştir. Havayolu şirketi 2011 yılında Flybe Nordic adı altında yeniden yapılanmıştır ve Finncomm Airlines  adı altındaki faaliyetlerini durdurmuştur. Mayıs 2015'te ise Nordic Regional Airlines markası atında yeniden yapılanmıştır.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine hizmet verdiği dönemde kabin bagajı limitini 8 kg olarak belirlemiştir. Kayıtlı bagaj için ise 20 kg gibi bir sınırlama getirmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Devamını oku

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmıştır. 

Filo

Finncomm Airlines ATR 42-500, ATR 72-500 ve Embraer E170 uçaklarından oluşan bir filosu ile havayolu ulaşımı sağlamıştır.

Helsinski Havaalanı

Helsinski Havaalanı 1952 yılında açılışı yapılmıştır. Finlandiya'nın Vantaa kentindedir. Helsinki metropolitan bölgesinin ve tüm Finlandiya'nın ana havalimanıdır. Vantaa şehir merkezine 5 km, Helsinki şehir merkezine ise 17 km uzaklıkta bulunur. 1952 Yaz Olimpiyatları için inşa edilmiştir. 2008 yılında 13,426,901 yolcunun kullandığı havalimanı, İskandinav Ülkeleri içindeki dördüncü büyük havalimanıdır.Havalimanı, devlete kurumsal şirket olan Finavia tarafından işletilmektedir. 1999 yılında en iyi havalimanı seçilmiştir. Ayrıca Avrupa'daki en dakik havalimanıdır. 2015 yılının verilerine göre havaalanını kullanan yolcuların sayısı 16.422.266 olarak belirtilmiştir. Havaalanı iki terminal ile hizmet vermektedir. Havaalanından ulaşım tren,taksi, veya otobüs ile karşılanır.

28 Kasım 2008'de Finavia, havalimanında kablosuz ağ (wireless) hizmetini ücretsiz olarak kullanıma sunmuştur.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlenmiş bir yemek hizmeti sunmuştur. 

Ek hizmetler

Finncomm Airlines yolcularına uçakta yolculukları boyunca istifade edebilecekleri internet hizmeti sunmuştur.