Menüsü

Jat Airways

En uygun Jat Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Jat Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Jat Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Jat Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Jat Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Jat Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Jat Airways

Jat Airways

Jat Airways Sırbistan Belgrad’ın en büyük ilk bayrak taşıyıcı  havayolu şirketidir. 1927 yılında Aeroput ismi ile  Yugoslavya’nın ilk sivil havayolu şirketi olarak kurulmuştur. 1947 yılında Yugoslavya havayolları olarak değiştiridikten sonra 20 Mart 2003 tarihinde, Jat Airways ismini alarak ulusal rekabete girmek amacı ile yeni logo ve üniforma tasarımı yapıldı. Jat Airways faaliyette olduğu dönemde 1250 çalışanı ile birlikte  35 hedefe hizmet vermiştir. Havayolu şirketi 2013 yılında faaliyetlerini durdurdu.

Bagaj

Jat Airways  şirketinin bagaj limitleri hakkında müşterilerine rezervasyon esnasında ve şirketinin ofislerinde bilgilendirme yapılmıştır.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Jat Airways Havayolu şirketi faaliyette olduğu süre içersinde müşterilerine  Ekonomy ve Business sınıflarından oluşan  iki farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet  sunmuştur.

Online check-in

Jat Airways havayolu şirketi yolcularına faaliyette olduğu dönemde mobil ve web check-in hizmeti sunmuştur.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu faaliyette olduğu zaman 17 adetten 3 adet ATR 72-202,2 adet ATR 72-500,12adet Boeing 757-300

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı uluslararası bir havalimanıdır.Havaalanı  Sırbistan’ın Belgrad şehrine 18 km batısında bulunur.2014 yılında havalanı Avrupa’da en hızlı büyüyen ikinci büyük havalanı seçilmiştir. Havaalanının iki terminali bulunmktadır. 2016 yılının verilerine göre havalanında yolcu sayısı 2.111.690 iken uçak hareketleri ise 27.156 olarak belirtilmiştir. Havaalanından şehire ulaşım araba, taksi veya otobüs araçları olmak üzere ağırlıklı olarak karayolu üzerinden  sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi faaliyett olduğu dönemde müşterilerine oldukça zengin bir menü sunmamıştır.