Menüsü

SNCF

En uygun SNCF uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ SNCF havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ SNCF ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

SNCF havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

SNCF havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ SNCF uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about SNCF

SNCF

Abaete Linhas Aeras Brezilya’nın Kuzeydoğu Bölgesi'nde yer alan bir eyalet olan Bahia’nın başkenti Salvador’a yakın bir mesafede bulunan Lauro de Feritas merkezli havayolu şirketi 1994 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi 3 farklı destinasyona yolcu hizmeti sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj limitleri hakkında bilgiye yolcular rezervasyon esnasından ulaşabildikleri gibi şirketin iletişim merkezlerinden de temin edebilmektedirler.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi tek rezervasyon seçeneği ile yolcularına hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Embraer EMB110P1 Bandeirante uçaklarından  oluşmaktadır.

Salvador Uluslararsı Havaalanı

Salvador Uluslararası Havaalanı Bahia eyaletindeki Salvador’un merkezinde yer alır. Havaalanı 1925 yılında kurulmuştur. Salvador Uluslararsı Havaalanı Brezilyanın en işlek havaalanları arasında yer almakla birlikte usal ve uluslararası hizmetler sunmaktadır. 2015 yılının verilerine göre havaliamınını kullanan yolcu sayısı 9.047.403 olarak ifade edilmiştir. Havaalanından şehire ulaşım otobüsler, taksi veya araç kiralama ile gerçekleşmektedir.

Yemek

Şirket müşterilerine oldukça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.