Menüsü

Air Choice One

En uygun Air Choice One uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Choice One havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Choice One ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Choice One havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Choice One havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Choice One uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Choice One

Air Choice One

Air Choice One ABD'nin Missouri eyaletinin St. Louis İlçesinde yer alan Concord merkezli bir Amerikan havayolu şirketidir. 1979 yılında Multi-Aero Corporation adı altında kurulmuş olan havayolu şirketi yurtiçine uçak seferleri düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kayıtlı bagaj limitini 23 kg olarak belirlemiştir. Kabin bagajına ise 1 adet ve 9 kg sınırlaması getirilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Air Choice One yolcularına tek bir rezervasyon sınıfından oluşan bir hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Air Choice One şirketinin uçak filosu 8 adet Cessna 208B Grand Caravan ve 4 adet Cessna 208B Grand Caravan EX uçaklarından oluşmaktadır.

Chicago O'Hare Uluslararası Havalimanı

ABD'nin Illinois eyaletinin Chicago şehrinde yer alan uluslararası havalimanı oldukça işlek bir havalimanıdır. Yıl içerisinde gerçekleştirilen uçak iniş-kalkış sayıları baz alındığında; O'Hare, 2015 yılında 875,136 uçak iniş-kalkış sayısı ile bu alanda Dünyanın en işlek havalimanı konumundadır. Ayrıca aynı yıl içerisinde ağırladığı toplam 76,949,336 yolcu ile bu alanda Dünyanın en işlek havalimanları arasında yer almayı başarmıştır. Havalimanı 5 terminali ile yolculara hizmet vermektedir. Havayolunu ulaşım seçenekleri fazladır. Havayoluna gitmek isteyen yolcular ister tren veya  metro, ister otobüs veya taksiler vasıtası ile bunu yapabilmektedirler.

Yemek

Şirket uçuşlarında yolcularına  atıştırmalıklardan oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.