Menüsü

Kartika Airlines

En uygun Kartika Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Kartika Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Kartika Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Kartika Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Kartika Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Kartika Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Kartika Airlines

Kartika Airlines

Kartika Airlines , Endonezya'nın başkenti ve en büyük şehri Jakarta'da faaliyet göstermiş bir havayolu şirketidir.Kartika Airlines  Endonezya Sivil Havacılık Otoritesi tarafından 2. kategoride sıralandırılmıştır.  Şirket 2001 yılında kurulmuş ve 9 yıl hizmet verdikten sonra 2010 yılında faaliyetlerini durdurmuştur.  Şirket yurtiçi seferlerinin yanı sıra Malezya, Hong Kong, Singapur ve Tayvan gibi ülkelere de seflerler düzenlemiştir.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kayıtlı bagaj sınırlaması olarak 20 kg limit belirlemiştir.

Rezervasyon sınıfları

Kartika Airlines müşterilerine çok fazla seçeneklerden oluşan bir rezervasyon sınıfı hizmeti sunmamıştır. 

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. İşlemeler havalimanıda yapılmıştır.

Filo

Kartika Airlines şirketinin filosunda Boeing 737-200, Boeing 737-400 ve McDonnell Douglas MD-83 uçakları yer almıştır.

Soekarno–Hatta Uluslararası Havaalanı

Soekarno-Hatta Endonezya'nın Java adasında yer alan uluslararası havalimanıdır. Soetta olarak da bilinen havalimanı, başkent Cakarta ve yakın çevresine hizmet vermektedir. Havalimanı ismini Endonezya'nın ilk devlet başkanı Soekarno ile ilk devlet başkan yardımcısı Mohammad Hatta'nın isimlerinden almaktadır.  Havalimanı 4 adet terminalden oluşmaktadır. Termina 1 yutiçi uçuşlarına hizmet verirken, Terminal 2 ve 4 ise yurtdışı uçuşlarına hizmet vermektedir. Terminal 3 ise hem uluslararası ve hem de yurtiçi uçak seferlerine hizmet vermektedir. 2014 yılında toplam 57,005,406 yolcuya hizmet vererek, toplam yolcu sayısı bakımından Dünyanın en işlek havalimanlarından biri olmuştur. Havalimanına ulaşım servisler, otobüsler ve taksiler ile sağlanmaktadır.

Havalimanı ayrıca Sriwijaya Air’in ticari ve işleli merkezlerinden biri konumundadır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına zengin bir yemek hizmeti sunmamıştır.