Menüsü

Air Sinai

En uygun Air Sinai uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Sinai havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Sinai ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Sinai havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Sinai havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Sinai uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Sinai

Air Sinai

Air Sinai Mısır'ın başkenti Kahire merkezli bir habayolu şirketidir. Air Sinai 1982 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi Mısır - İsrail arası uçak seferleri  ile faaliyet göstermektedir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına tek bir rezervasyon seçeneğinden oluşan  rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. 

Bagaj

Air Sinai şirketinin belirlediği bagaj limitleri hakkında detaylı bilgiye şirktin iletişim merkezlerinden elde edilebilmektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi  yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 1 adettir Embraer-170 uçağından  oluşmaktadır.

Kahire Uluslararası Havaalanı

Kahire Uluslararası Havaalanı Kahire şehir merkezinin 15 km kuzeydoğsunda yer almaktadır. Havaalanı Atina, Moskova, Paris, Roma, Viyana, Londra, Dubai, Kuveyt, Frankfurt gibi bir çok yere hizmet vermektedir. Havaalanı dört terminal ile hizmet vermektedir.Terminallerden biri sadece mevsimliktir. Havaalanından şehire ulaşım servis otobüsleri, taksi veya araba ile sağlanmaktadır. 2012 yılının verilerine göre havaalanını kullanan yolcu sayısı 14.711.500 rakamına ulaşmıştır.

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına incelemeleri adına dergiler sunmaktadır.