Menüsü

Kenn Borek Air

En uygun Kenn Borek Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Kenn Borek Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Kenn Borek Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Kenn Borek Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Kenn Borek Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Kenn Borek Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Kenn Borek Air

Kenn Borek Air

Kenn Borek Air Kanada'da 1 milyonluk nüfusu bulunan Alberta eyâletinin  en büyük kenti Calgary merkezli havayolu şirketidir. Şirket  1970 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Havayolu şirketi bölgesel destinasyonlara yolcu taşımacılığı, kargo ve ambulans hizmetleri sunmaktadır.

Bagaj

Kenn Borek Air şirketinin belirlediği bagaj limitleri kayıtlı bagaj için 20 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagaji olarak ise 55/35/25 boyutlarında olarak belirlenmiştir. 

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Kenn Borek Air Economy ve Business sınıflarından oluşan iki ayrı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Kenn Borek Air müşterilerinin yolculuklarını kolaylaştırmak adına web check-in hizmeti sunmaktadır. 

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 9 adet Bashler BT -67,1 adet Beechcraft 90,4 adet Beechcraft 200,2 adet Raytheon Kayın 1900 ve 20 adet de Havilland Kanada DHC-6 Twin Otter uçaklarından oluşmaktadır.

Calgary Uluslararası Havalimanı

Calgary Uluslararası Havaalanı Alberta şehrin merkezinin yaklaşık olarak 17 km kuzeydoğusunda yer almaktadır. Havaalanı faaliyete başladığı 1938 yılında ismi Mc Field olarak adlandırılmış. Havaalanı Kanada, ABD , Meksika, Karayipler, Avrupa ve Doğu Asya gibi bir çok yere yolcu hizmeti yapmaktadır.2015 yılının verilerine göre havaalanındaki yolcu sayısı 15.475.759, uçak hareketleri 250.953 olarak belirtilmiştir. Havaalanından şehire ulaşım otobüs veya taksi ile sağlanmaktadır.