Menüsü

Interjet

En uygun Interjet uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Interjet havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Interjet ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Interjet havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Interjet havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Interjet uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Interjet

Interjet

İnterjet Meksika’da faaliyet gösteren  düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. 2005 yılında kurulmuş olan Interjet, Meksikada 34 farklı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Havayolu şirketi Karayipler, Orta Amerika, Kuzey Amerika, Güney Amerika’ya ulaşım sağlamaktadır. Havayolu şirketi diğer havayolu şirketlerine nazaran Meksika’nın düzenli olarak düşük maliyetli uçak seferleri düzenleyen şirketlerin  arasında yer almaktadır.

Bagaj

İnterjet şirketinin belirlediği kabin  bagaji sınırlaması 1 adet olup 10 kg olarak belirlenmiştir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti 25 kg ve toplamda 3 adetten ibarettir. Fazla bagaj için ekstra ücret ödenmesi gereklidir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

İnterjet Havayolu şirketi müşterilerine  Ekonomy sınıfından oluşan  tek rezervasyon seçeneği ile hizmet  sunmuştur.

Online check-in

Interjet yolcularına online check-in hizmeti de  sunarak  müşterilerinin yolculuklarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Online check-in hizmeti uçağın kalkışından 48 saat önce aktif olmaktadır.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Superjet ve Airbus A320 modellerinden oluşan uçaklardan oluşmaktadır. Şirket filo sayısı 60’ın üzerinde ifade edilmektedir.

Mexico City Uluslararası Havaalanı

Mexico City uluslararası havaalanı Büyükşehir Mexico City ye hizmet vermektedir. Havaalanı Latin Amerika’nın en işlek havaalanlarından birisidir. Havaalanı 27 yerli ve yabancı yolcu havayolu şirketine ve 17 kargo taşıyıcısına hizmet vermektedir. Mexico City havaalanının 2 terminali bulunmaktadır. Havaalanı Latin Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Asyada yerli 52 noktaya ve uluslararası alanda  50 noktaya olmak üzere uçak seferleeri düznlenmektedir. Havaalanından ulaşım metro, ötobüs, metrobüs veya  taksiler ile sağlanmaktadır.

daha fazla bilgi

Yemek

Interjet havayolu şirketinin yolcularına yolculuk esnasında ağırlıklı olarak içecekler ve atıştırmalıklardan oluşan bir yemek servisi  sunmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına uçuşları boyunca farklı tarzlarda müzik dinleme olanağı sunmaktadır.