Menüsü

Safi Airways

En uygun Safi Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Safi Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Safi Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Safi Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Safi Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Safi Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Safi Airways

Safi Airways

Safi Airways, 2006 yılında Afganistan’ın başkenti olan Kabil de kurulmuştur. Avrupa, Asya ve Orta Doğu bölgelerinde ki 11 ülke ve 20 farklı şehre sürekli uçuşlar düzenlemektedir. En çok uçuş yapılan noktalar Dubai, Jeddah, New Delhi ve Islamabad şehirleridir. 

Bagaj

Ekonomi Sınıfı: 1 parça, maksimum 20 kg iç hatlar-30 kg dış hatlar ağırlığında ki bagajlar check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. Maksimum 7 kg ağırlığında ki el bagajları kabine kabul edilmektedir.

Business Sınıfı: 1 parça, maksimum 30 kg iç hatlar-40 kg dış hatlar ağırlığında ki bagajlar check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. Maksimum 7 kg ağırlığında ki el bagajları kabine kabul edilmektedir.


Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Business ve Ekonomi sınıfı olmak üzere 2 türlüdür.

Online check-in

Online check-in servisi uçuş saatinden 24 saat önce aktif olup, 2 saat öncesine kadar hizmet vermektedir.

Filo

2016 yılı itibariyle Airbus A320, A319 and Boeing B767 Aircraft model uçaklarıyla toplamda 3 uçaklık filosu bulunmaktadır.

Kâbil Uluslararası Havaalanı

Hamid Karzai Uluslararası Havaalanı veya diğer adıyla Khwaja Rawash Havaalanı, 1960 yılında Afganistan’ın başkenti olan Kabil de kurulmuştur. Kabil şehir merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. 2014 yılında havalimanın ismi Cumhurbaşkanı olan Hamid Karzai anısına havalimanına verilmiştir. 14 farklı havayolu şirketi Asya, Avrupa ve Orta Doğuda ki birçok noktaya uçuşlar düzenlemektedir. Havalimanında; Restoranlar, Wi-Fi, otopark, döviz bürosu, duty free mağazaları, kafeler, ATM, hediyelik eşya, Lounge salonları, İlk yardım tesisleri ve eczane hizmet vermektedir.

Yemek

Safi Havayolları, uçuş sınıfları ve uçuş süresine bağlı olarak farklı çeşitlerde yemek ve içecek hizmeti sunulmaktadır. Sandviç, sıcak yemek ve soğuk-sıcak içecekler servis edilmektedir. Özel diyet, alerji ve yemek tercihi yapmak isteyen yolcular, uçuştan 48 önce yemeklerini değiştirebilmektedir.

Ek hizmetler

Saffron Rewards programı aktif olup ile yolcular uçuş yaptıkça mil kazanmaktadır. Üyelik gerekmektedir.