Menüsü

Okay Airways

En uygun Okay Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Okay Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Okay Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Okay Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Okay Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Okay Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Okay Airways

Okay Airways

Okay Airways Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti ve Şanghay'dan sonra ülkenin ikinci büyük metropol alanı olan Pekin bölgesinde yer alan Shunyi District merkezli bir havayolu şirketidir.  2004 yılında kurulmuş Okay Airways şirketi charter, tarifeli ve özel kargo servisleri hizmetleri sunmaktadır. Şirket Çin, Güney Kore, Tayland gibi 50 destinasyona hizmet vermektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limitleri farklı rezervasyon sınıflarına göre farklılık gösterilmektedir. Kayıtlı bagaj limiti First Class sınıfı yolcuları için belirlenen sınırlama 2 adet ve 40 kg, Business sınıfı yolcuları için 1 adet ve 30 kg ve Economy sınıfı yolcuları için ise  1 adet ve 20 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı olarak belirlenen sınırlaması ise 20×40×55 boyutlarında ve 5 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Okay Airways şirketi müşterilerine First Class, Business ve Ekonomy sınıflarından oluşan  üç rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır ve check-in işlemleri havalimanınından gerçekleşmektedir Check-in işlemleri uçağın kalkmasına 2 saat kaladan başlayıp 45 dk kadar devam eder.

Filo

Okay Airways şirketinin filosu 13 adet Xian MA-60,1 adet Boeing 737-300F,16 adet Boeing 737-800 ve 3 adet Boeing 737-900 ER toplam 33 adetten oluşan filosu ile hizmet vermektedir.

Tianjin Binhai Uluslararası Havalimanı

Tianjin Binhai Uluslararası Havaalanı Dogli District merkezli bir havalimanı olup  2004 yılında kurulmuştur. Havaalanı Çin Halk Cumhuriyetindeki en hızlı büyüyen havaalanları arasında yer almaktadır. Havalimanı 2 terminali ile hizmet verirken, Terminal 2 2014 yılında hizmete açılmıştır. Havaalanındaki yolcu sayısı 2013 yılının verilerine göre 10.035.833  ve 191.241 ton kargodan ibarettir.Havaalanından merkeze ulaşım sadece karayolu vasıtaları ile sağlanmayıp, metro ile de yolculara ulaşım sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon seçenekleri ele alınarak yemek hizmeti sunulmaktadır.

Ek Hizmetler

Okay Airways, müşterilerine yolcuları boyunca eğlenceli vakit geçirebilmeleri adına TV, oyun, müzik ve filmlerde den oluşan eğlence paketi ile hizmet vermektedir.