Menüsü

Interair South Africa

En uygun Interair South Africa uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Interair South Africa havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Interair South Africa ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Interair South Africa havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Interair South Africa havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Interair South Africa uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Interair South Africa

Interair South Africa

Interair South Afrika, Güney Afrika’nın en büyük şehri  Johannesburg merkezli havayolu şirketi 1993 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi yurtiçine tarifeli uçuşlar ile hizmete başlamıştır. Interair Sonth Afrika  1994 yılında uçuşklarına başlamış ve bir yıl ardından sonra yurtiçi ve uluslararası uçak seferleri düzenlemeye başlamıştır. Uluslararası uçuşlarının Austral, Madagascar gibi noktalara  düzenlemiştir. 2007 yılının verilerine göre havayolu şirketi 190 görevli çalışanı ile hizmet vermektedir. Kongo Cumhuriyeti, Tanzanya, Zambiya gibi bir çok yere yolcu hizmeti vermektedir.

Bagaj

Interair South Afrika şirketinin belirlediği kabin bagajı sınırlaması Ekonomi sınıfı yolcuları için bir adet ve 8 kg olarak belirlenmiştir. Business sınıfları için ise iki adet ve  8 kg olarak belirlenmiştir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti 32 kg ağrlığında olmak üzere ve  56/36/23 boyutlartından ibarettir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Interair South Africa şirketi müşterilerine First, Ekonomy ve Business sınıflarından oluşan  üç ayrı seçenek sunmaktadır.

Online check-in

Interair South Africa yolcularına şu aşamada check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in hizmetini yolcular  havaalanında gerçekleştirmektedirler.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 2 adet Boeing 737-200,1 adet Boeing 737-200F ve 1 adette Boeing 767-200 ER uçaklarından oluşmaktadır. 

O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı

OR Tombo ululararası havaalanı 1952 yılında kurulmustur. Havaalanı Güney Afrikada’ki Kempton Park’ta  bulunmaktadır. Havaalanı Güney Afrikada yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere Antraktida hariç tüm kıtalara hizmet veren ve 28 milyon yolcuya kadar kapasitesi olan bir havalanıdır. Havaalanı Havalimanı Nisan 2015 – Mart 2016 tarihleri arasında 20 375 626 yolcuyu ağırlamıştır. OR Tombo uluslararası havaalanının uluslararası terminaller, dış hatlar, transit terminaller olmak üzere altı terminali  bulunmaktadır. Havaalanına ulaşım araba,otobüs veya tren ile sağlanmaktadır.

daha fazla bilgi

Yemek

Interair South Africa yolcularına lezzetli  yemeklerin, atıştırmalıkların, diyet ve dini yemeklerin yer aldığı  zengin bir yemek menüsü bulunmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirleti tarafından yolcularına daha keyifli zaman geçirebilmeleri adına uçakta video ve müzik kanallarının yer aldığı bir medya olanağı sunulmaktadır.