Menüsü

Flybaboo Airline

Advertisement

En uygun Flybaboo Airline uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Flybaboo Airline havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Flybaboo Airline ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Flybaboo Airline havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Flybaboo Airline havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Flybaboo Airline uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Flybaboo Airline

Flybaboo Airline

Darwin Airline Güney İsviçre'de Italya sınırı yakınında, Lugano Gölü kıyısında şehir olan  Bioggio belediyesi merkezli bir havayolu şirketidir. Şirket Ocak 2014'ten bu yana Avrupa ülkeleri tarafından Etihad Regional ismi altında anılmaktadır. Darwin Airline  yurtiçi ve yurtiçine olmak üzere uçak seferleri düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limitleri farklı rezerasyon seçeneklerine bağlı olarak değişmektedir. Belirlenen kayıtlı bagaj limitleri farklı rezervasyonlara göre 1 veya 2 adet olmak üzere 23 ve 32 kg olarak değişmektedir. Kabin bagajı sınırlaması ile 55 X 40 X 20 boyutlarında olmak kaydı ile 1 adet ve 8 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Darwin Airline müşterilerine Economy Light, Economy Deal, Economy Classic, Economy Flex,Economy Saver, Premium Economy Classic and Premium Economy Flex seçeneklerinden oluşmak üzere oldukça zengin bir rezervasyon sınıfı seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına kolaylık sağlamak amacı ile online check-in hizmeti sunmaktadır. Check-in işlemleri uçağın kalkış saatinden 22 saat öncesinde hizmete girmektedir.

Filo

Technical data Saab 2000 ve Technical data ATR 72-500 uçaklarından oluşmaktadır. 

Geneva Havalimanı

Cenevre Havalimanı eski adıyla Cointrin Havalimanı, İsviçre'nin en kalabalık ikinci şehri Cenevre'nin uluslararası havalimanı. Şehir merkezinden 4 km kuzeybatısında bulunmaktadır. Havalimanı Terminal 1 ve Terminal 2'den oluşan iki yolcu terminali ve  iki pisti ile hizmet vermektedir. 2015 yılında havalimanı 15,691,077 yolcuyu ağırlamıştır. İsviçre'nin ikinci en yoğun havaalanıdır. Havalimanına ulaşım trenler ve otobüsler aracılığı ile sağlanmaktadır. Yolculara sunulan hizmetler ve imkanlar arasında; restoranlar, mağazalar, banka hizmetleri, konferans salonları, ücretsiz WIFI internet, bagaj deposu , kuru temizleme, meditasyon odası, duşlar ve çocuk oyun alanları sayılabilir.

Yemekler

Darwin Airline müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarına bağlı olarak değişen bir  yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Şirket ihtiyaç sahibi müşerileri için özel asistan hizmeti sunmaktadır.