Menüsü

Itek Air

En uygun Itek Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Itek Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Itek Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Itek Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Itek Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Itek Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Itek Air

Itek Air

Itek Air 1999 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te da bulunmaktardır. Itek Air Kırgızistan, Moskova ve Çin’e hizmet vrmiştir. 2007 yılının verilerine göre havayolu şirketi 5 225 yolcu taşımıştır. 2010 yılında havayolu şirketi faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketinin yolcuları için belirlediği bagaj limitleri seçilen rezervasyon sınıflarına göre değişiklik göstermiştir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Itek Air Havayolu şirketi faaliyette olduğu süre müşterilerine Ekonomi ve Business sınıflarından oluşan iki rezervasyon seçeneği ile hizmet sunmuştur.

Online check-in

Itek Air faaliyette olduğu dönemde müşterilerine online check-in hizmeti vermemiştir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketi faaliyette olduğu zaman diliminde 7 adett uçak filosu ile hizmet verdmiştir. Uçak filosu 5 adet Boeing 737-200, 1 adet Tupolev Tu-134 A ve bir adet Tupolev Tu-154 B uçaklerından oluşmuştur.

Manas Uluslararası Havalimanı

Manas Uluslararası Havalimanı Kırgızistan'da başkent Bişkek'in 25 km kuzey batısında bulunan bir havalimanıdır. Havaalanı 1974 yılında kurulmuştur. Havaalanı tek terminal ile hizmet vermektedir. 2012 verilerine göre havaalanı 1 056 000 yolcuya hizmet vermiştir. Havlimanına ulaşım karayolu üzerinden sağlanmaktadır.

daha fazla bilgi

Yemek

Itek Air faaliyett olduğu dönem içinde yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur.