Menüsü

Himalaya Airlines

En uygun Himalaya Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Himalaya Airlines

Helitt Lineas Aereas ulusal ve uluslararası havayolu şirketi 2010 yılında kuruldu. Havayolu şirketi Ispanya’nın Santa Fe merkezinde yer almıştır. Havayolu şirketi 60 çalışanı ile faaliyet göstermiştir. 2013 yılında Tarifeli uçuşların durdurulmasından sonra sadece charter uçuşlar sunmuştur. Ekim 2014 yılında şirket iflas edip faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Helitt Lineas Aereas şirketinin bagaj limitleri hakkında müşterilerine rezervasyon esnasında ve şirketinin ofislerinde bilgilendirme yapılmıştır.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Helitt Lineas Aereas havayolu şirketi müşterilerine Ekonomy ,Premium Ekonomy, ve  Business ve First  sınıfları olarak dört seçenek ile hizmet sunmuştur.

Online check-in

Helitt Lineas Aereas havayolu şirketi yolcularına faaliyette olduğu dönemde online check-in hizmeti sunmuştur.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin faaliyette olduğu sürece 3 adet ATR 72-500 uçak filosu ile hizmet vermiştir.

Malaga Havalimanı

Flughafen Malaga havaalanı 1919 yılında uluslararası ticari havaalanı olarak kurulmuştur. Havaalanı Malaga şehrinin 8 km güneybatısında bulunumaktadır. Havaalanı dünya çapında 60 ülkeye uçuşlar sunmakta ve üç terminali bulunmaktadır. Havaalanından şehire ulaşım ağırlıklı olarak tren ile sağlanmakta. 2015 yılının verilerine göre havaalanını  14,404,170 yolcu kullanmıştır.

Malaga Havalimanı

Yemek

Havayolu şirketi faaliyett olduğu dönemde müşterilerine kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketinin uçuş sırasında oldukça zengin eğlence paketi sunulmuştur.