Menüsü

Iceland Express

En uygun Iceland Express uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Iceland Express havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Iceland Express ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Iceland Express havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Iceland Express havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Iceland Express uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Iceland Express

Iceland Express

Iceland Express 2003 yılında İzlanda'nın başkenti Reykjavik de kurulmuş  düşük maaliyetli havayolu şirketidir. Havayolu şirketi Kopenhag, Milano, Frankfurt, Varşava gibi çeşitli Avrupa destinasyonlarına uçak seferleri düznelemektedir. 2012 yılında havayolu şirketi WOW havayolu şirketi tarafından satın alınmıştır.

Bagaj

Iceland Express  şirketi kabin  bagajı limiti olarak 42x32x25cm  boyutlarında olmak şartı ile 1 adet ve 10 kg belirlemiştir. Kayıtlı bagaj olarak ise toplam boyutu 158 cm olmak üzere 1 adet ve 20 kg olarak ifade edilmiştir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine Ekonomy sınıfından oluşan tek rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Iceland Express müşterilerine web check-in hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetten istifade etmek isteyen yolcular bunu uçağın kalkışından 24 saat öncesinden itibaren yapabilmektedirler. 

daha fazla bilgi

Filo

İzlanda Express 3 adet  Airbus A320-200 filosu ile hizmet sunmaktadır.

Keflavík Uluslararası Havalimanı

Keflavík Uluslararası Havalimanı  İzlanda'nın en büyük ve havayolu bağlantı merkezi noktası olan havalimanıdır. Keflavík'in 3.1 km batısında, başkent Reykjavík'in ise 50 km güneybatısında bulunur. İzlanda devletinin sahibi olduğu Isavia şirketi tarafından işletilen havalimanı iki adet kullanımda olan piste sahiptir.
Avrupa ve Kuzey Amerika kıtaları arasındaki transatlantik uçuşlarda önemli bir konumda yer alan havalimanı, II. Dünya Savaşı sırasında Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri tarafından inşa edilmiştir. Havalimanı  2014 yılında Uluslararası Havalimanı Konseyi (ACI) tarafından Avrupa'nın en iyi havalimanı seçilmiştir. 2015 yılında 4.855.505 yolcu havalimanını kullanmıştır. Havalimanına ulaşım karayolu üzerinden sağlanmaktadır.

daha fazla bilgi

Yemek

İzlanda Express yolcularına sandiviçler, küçük aperatifler ve tatlılarda oluşan  bir yemek hizmeti sunmaktadır.  Özel yemek siparişi vermek isteyen yolular ise bunu uçağın kalkışına 12 saat kala yapabilmektedirler.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolculukları boyunca yanlarında bulunan cep telefonlarını ve tabletlerini şart edebişmeleri adına prizler bulundurmaktadır. Şirket ayrıca müşterilerine incelemeleri ve okumaları adına dergiler de sunmaktadır.