Menüsü

AirAsia India

En uygun AirAsia India uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ AirAsia India havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ AirAsia India ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

AirAsia India havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

AirAsia India havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ AirAsia India uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about AirAsia India

AirAsia India

Air Mali Nisan 2005'te Batı Afrika ve Mali hükümeti aracılığıyla Aga Khan Ekonomik Kalkınma Fonu (AKFED) tarafından kurulan bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi Afrika kıtası sınırları içinde hizet vermiştir. Kuzey Mali çatışması nedeniyle, havayolu şirketinin faaliyetleri Aralık 2012'den itibaren askıya alınmıştır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limitleri hakkında detaylı bilgi rezervasyon esnasında veya şirketin irtibat merkezinden verilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Air Mali müşterilerine çok seçeneklerinden oluşan bir  rezervasyon sınıfı hizmeti vermemiştir.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanından yapılmıştır.

Filo

Air Mali'nin filosu 1 adet McDonnell Douglas MD-83, 1 adet McDonnell Douglas MD-87 ve 1 adet Bombardier CRJ200 uçaklarından oluşmuştur.

Bamako–Sénou Uluslararası Havalimanı

Bamako Modibo Keita Uluslararası Havalimanı (eski adıyla Bamako-Sénou Uluslararası Havalimanı) Mali'nin Batı Afrika'daki Mali başkenti Bamako kentinin yaklaşık 15 kilometre (9.3 mil) güneyinde yer alan ana havaalanıdır. Bamako-Sénou Havaalanı, 1974'te hizmete açıldı. Havalimanı, 2007-2008 yılları arasında, Birleşik Devletler dış yardım ajansı Millennium Challenge Corporation tarafından finanse edilen 181 milyon dolarlık bir projede kapasitesi yükseltilmiştir. Havalimanı yılda 1 milyonun altında yolcuyu ağırlamaktadır. Havalimanına ulaşım karayolu vasıtaları tarafından sağlanmaktadır.

Yemekler

Havayolu şirketi müşterierine oldukça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur.