Menüsü

IBC Airways

En uygun IBC Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ IBC Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ IBC Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

IBC Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

IBC Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ IBC Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about IBC Airways

IBC Airways

IBC Airways havayolu şirketinin düşük maaliyetli hava taşımacılığı, charter ve kargo servisi hizmeti vermektedir. IBC Airways havyolu şirketi Amerika Birleşik Devletlerinde Florida  eyaletineki Broward County bölgesi merkezli olup 1991 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi yurt içi ve bölgesel yerlere Florida, ABD Virgin Adaları, Portoriko, Bahamalar, Cayman Adaları, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Haiti, Jamaika gibi bir çok yere noktaya uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

IBC Airways şirketinin belirlediği kabin  bagajı sınırlaması  1 adet olup 4,5 kg olarak belirlenmiştir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti 36/15/15 boyutlarında ve 20 kg olması gerekir. Fazla bagaj için ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

IBC Airways Havayolu şirketi müşterilerine First,Ekonomy ,Premium Ekonomy ve Business sınıflarından olşan  dört seçeneten oluşan rezervasyon sınıflarından oluşmaktadır.

Online check-in

IBC Airways yolcularına şu aşamada check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in hizmetini  havaalanında uçak hareket etmezden 2 saat öncesinden 1 saat kala yaptırılması  tavsiye edilir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu  2 adet Embraer ERJ 145 ve 3 adet Saab 340B uçaklarından oluşmaktaır. Buna ek olarak IBC Airways 13 kargo uçağı ile hizmet vermektedir.

West Palm Beach Uluslararası Havaalanı

Palm Beach havaalanı ABD'nin Florida eyâletinde yer alan Palm Beach ilçesinde bulunan bir şehir olan West Palm Beach’te yer almaktadır. Palm Beach uluslaraarası havaalanı 1936 yılında faaliyetlerine başlamıstır..Havaalanı Palm Beach Country ve Miamiye hizmet verir. 2015 yılının verilerine göre havalimanı 6 265 530 yocu tarafından ziyaret edilmiştir.

daha fazla bilgi

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına kargo hizmeti de sunmaktadır.