Menüsü

JetSmart uçak bileti fırsatları eSky'da

En uygun B&H Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ B&H Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ B&H Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

B&H Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

B&H Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ B&H Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about B&H Airlines

B&H Airlines

B & H Airlines,  Saraybosna merkezli Bosna-Hersek'in bayrak taşıyıcı  havayolu şirketidir. B & H Airlines 12 Ağustos 1994 tarihinde Air Bosna olarak kuruldu. Havayolu şirketi yurtiçine 2, İsviçre'ye 1 destinasyon olmak üzere toplam 3 ayrı noktaya havayolu ulaşımı sağlamıştır. Şirket tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemiştir. Havayolu şirketi 11 Haziran 2015'te tarihinde faaliyetlerini durdurdu.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj sınırlaması hakkına detaylı bilgi rezervasyon esnasında verilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

B & H Airlines şirketi müşterilerine tek rezervasyon sınıflarından oluşmakta olan bir hizmet vermiştir. 

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmetini  sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanından yapılmıştır. 

Filo

B & H Airlines faaliyette olduğu dönemde 66 yolcu kapasitesine sahip 1 adet ATR 72–212 uçağından oluşan filosu ile havayolu ulaşımı sağlamıştır.

Saraybosna Uluslararası Havalimanı

Saraybosna Uluslararası Havalimanı ve aynı zamanda Butmir Havalimanı olarak da bilinen Bosna-Hersek'deki en büyük havalimanlarındandır. Havalimanı Saraybosna şehrine yakın bir konumdadır ve şehrin güneybatısında yer almaktadır. Aynı zamanda şehre düzenlenen kısa geziler için de popülerdir. Havalimanının inşaasına Yugoslavya döneminde 1966'da başlanmış ve 2 Haziran 1969'da hizmete açılmıştır. 1996 yılında havaalanından sadece 25.000,  2006 yılında 466.186 2016 yılında ise 838,966  yolcu seyahat etmiştir. Havalimanı 2005 yılında Uluslararası Havalimanları Konseyi tarafından verilen  1 Milyon Yolcu altında En İyi Havalimanı ödülünü almıştır. Havalimanı tek bir terminali ile hizmet vermektedir. Ulaşım otobüs ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

B & H Airlines müşterierine kısıtlı bir yemek içeriğinden oluşan bir yemek hizmet sunmuştur.