Menüsü

Silk Air

En uygun Silk Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Silk Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Silk Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Silk Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Silk Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Silk Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Silk Air

Silk Air

Silk Air 1976 yılında kurulmuş Singapur merkezli havayolu şirketidir. Silk Air Güneydoğu Asya, Hindistan Alt Kıtası, Çin ve Avustralya ülkelerine olmak üzere 51 farklı noktaya  havayolu ulaşımı hizmeti vermektedir.  Havayolu şirketi yıl içinde 3 - 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Silk Air 1500'ün üzerinde çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj snırlaması 32 kg iken, kabin bagajı için ise 40 x 30 x 10cm boyutlarında olmak üzere 6 kg ağırlık sınırlaması getirilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Silk Air müşterilerine Economy ve Business Class sınıflarından oluşmakta olan iki farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket yolcularına daha kaliteli bir hizmet vermek adına  online check-in hizmeti sunmaktadır.  Online check-in işlemleri uçağın kalkış saatine 48 saat kaladan başlamak kaydı ile 2 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Silk Air Airbus A319-100, Airbus A320-200 ve Boeing 737-800 uçakları ile müşterilerine havayolu ulaşımı hizmeti vermektedir.

Singapur Changi Havalimanı

Singapur Changi Havalimanı ya da Changi Havalimanı Singapur'un doğusundaki Changi bölgesinde yer alan uluslararası havalimanıdir. Changi Havalimanı, Singapur'un en büyük havalimanı, aynı zamanda Güneydoğu Asya'nın en büyük havalimanları arasında yer almaktadır. 1981'de faaliyete geçen havalimanı günümüzde yaklaşık 80 ülkede 300 noktaya uçuş gerçekleştirilen önemli bir bağlantı merkezi konumundadır. Her hafta ortalama 6,500 uçağın inip kalktığı Changi, 2015'te 55,448,964 yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Havalimanı 3 Terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım tren, otobüs ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine yolculukları boyunca damak zevkerine hitab edecek şekilde bir yemek hizmeti sunmaktadır.  Şirket yolcularına Malezya, Hint ve Çin yemekleri içeren bir yemek menüsü sunmaktadır. Çocuklara özel yemekler, vejetaryen, dini ve diyet yemeklerin yer aldığı bol yemek çeşitleri sayesinde her yolcuya uygun bir yemek çeşidi bulunmaktadır.

Ek Hizmetler

Şirket yolcularına uçakta eğlenceli vakit geçirebilmeleri adına ''SilkAir Studio'' adı altında bir eğlence hizmeti sunmaktadır. Yolcular bu hizmet sayesinde en güzel filmleri, tv programlarını veya müzikleri izleyebilme olanağına sahip olmaktadırlar.

Şirket ayrıca yolcularına ''Silkwinds'' dergisini hizmete sunmaktadır.