Menü

PAL Airlines

En uygun PAL Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

PAL Airlines

Provincial Airlines Kanada'nın en doğudaki eyâleti olan Newfoundland ve Labrador'un başkenti ve en büyük kenti St. John's merkezli bir havayolu şirketi. Provincial Airlines müşterilerine tarifeli ve charter uçak seferleri, kargo ve hava ambulansı hizmetleri sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerinin kabin bagajı sınırlaması olarak 6 kg, kayıtlı bagaj sınırlaması 2 adet ve 23 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Provincial Airlines şirketi müşterilerine Alpha, Bravo ve Charlie gibi seçeneklerden oluşan farklı rezervasyon sınıfları ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerinin yolculuklarını kolaylaştırmak adına online check-in  hizmeti sunmaktadır. Online check-in  hizmeti uçağın kalkışından 12 saat öncesi ile 2 saat kala olan süre çerçevesinde yolcuların hzmetine sunulmuştur.

Filo

Provincial Airlines şirketinin uçak filosu Citation X, King Air 350, Dash 8-300, Dash 8-100, Metroliner ve Twin Otter uçaklarından oluşmaktadır.

St. John's Uluslararası Havalimanı

Havalimanı John's, kentinin 5,6 km kuzeybatısında yer almaktadır. Havaalanı, Nav Canada tarafından giriş havaalanı olarak sınıflandırılmıştır. Şirket bir ana terminali ile hizmet vermektedir. Yıl içinde 1,5 milyon civarında yolcuyu ağırlamaktadır. Havalimanında alışveriş noktaları ve restoranlar yer almaktadır. Havaalanına ulaşım toplutaşım araçları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine  kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır. Yolcular uçuşları esnasında atıştırmalık yiyeceklerden istifade edebilmektedirler. 

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine yolculuklarında yanlarında evcil hayvanlarını da götürmelerine izin vermektedir.