Menüsü

Horizon Air

En uygun Horizon Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Horizon Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Horizon Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Horizon Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Horizon Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Horizon Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Horizon Air

Horizon Air

Horizon Air Washington Amerika Birleşik Devletleri'nin Washington eyaletinde yer alan ve King ilçesinde yer alan bir şehir olan Seatle merkezli bölgesel havayolu şirketidir. Havayolu şirketi 1981 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ulusal ve uluslararası hedeflere ulaşım sağlayan havayolu şirketi Kuzey Amerikada 52 hedefe hizmet vermektedir. Horizon Air Alaska Air Group’una, Alaska Airlines ana şirketi tarafından satın alınmasıyla birlikte dahil oldu. Havayolu şirketi 2007 yılında kendi adını taşıyan Horizon Air dergisi ile dünyanın en iyi bölgesel havayolu şirketi seçildi.

Bagaj

Horizon Air şirketinin belirlediği kabin  bagajı sınırlaması  1 adet olup 24/17/10 cm boyutlarındadır. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti 23 kg ve iki adet olarak belirlenmiştir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Horizon Air Havayolu şirketi müşterilerine First ve Ekonomy sınıflarından oluşan iki seçenek sunmuştur.

Online check-in

Horizon Air  yolcularına online check-in ve mobil check-in hizmetleri sunmaktadır. Check-in hizmeti uçak hareket etmezden 24 saat öncesinde başlayıp 60 dakikaya kadar devam eder.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Temuz 2015 itibari ile 52 adet Bombardier Dash 8Q-400 uçaklarından oluşmaktadır. Bunların yanı sıra 30 Embraer 175 uçağı daha  sipariş verilmiştir.

Ted Stevens Anchorage Uluslararası Havalimanı

Ted Stevens Anchorage ABD'nin yüzölçümü en büyük, nüfus yoğunluğu en az olan eyâleti olan Alaska’da yer alan büyük bir havalimanıdır. Havalimanı ABD'de Alaska eyaletinin merkezi güneyinde bulunan Anchorage kentinin 5 mil güneybatısında yer almaktadır. Havalimanı 2011 yılında 4,976,557 yolcuyu ağırlamıştır.  Havalimanında ayrıca 2,421,145 ton kargo hizmeti yapılmıştır.

daha fazla bilgi

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına oldukça zengin bir menü hazırlamıştır.  Menüde yer alan yemekler seçilen rezervasyın sınıfına göre yolculara sunulmaktadır. 

Ek hizmetler

Horizon Air  yolcuları yolculukları boyunca uçakta kablosuz internet ‘Wi-Fi’ , kulaklık, popüler film çeşitleri, TV programları  ve şirketin dergisi olan ‘Horizon Air’ gibi hizmetlerden yararlanabilmektedirler.