Menüsü

Syrian Air

En uygun Syrian Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Syrian Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Syrian Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Syrian Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Syrian Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Syrian Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Syrian Air

Syrian Air

Syrian Air, 1946 yılında Suriye’nin Damascus şehrinde kurulmuştur. Asya, Avrupa ve Kuzey Afrika bölgelerinde ki 50 farklı noktaya sürekli uçuşlar düzenlemektedir. İç ve dış hat seferler düzenleyen havayolu şirketinin merkezi Damascus Havaalanında bulunmaktadır. 

Bagaj

First ve Business Class: 1 parça, her biri maksimum 32kg olan check-in bagajları ve 1 parça, maksimum 10 kg olan el bagajları kabul edilmektedir.

Economy Class: 1 parça, her biri maksimum 20 kg olan check-in bagajları ve 1 parça, maksimum 8 kg olan el bagajları kabul edilmektedir.


Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Business, First Class ve Ekonomi Class rezervasyon sınıfları bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti bulunmamaktadır.

Filo

2016 Ağustos ayı itibariyle Airbus A320-200, Airbus A300-600R, ATR 72-500 ve Tupolev Tu-134B3 model uçaklarıyla toplamda 12 uçaklık filosu bulunmaktadır.

Şam Havalimanı

Şam Havalimanı, 1970 yılında Şam'dakurulmuştur. Şam şehir merkezinden 10 km uzaklıktadır. 7 farklı hava yolu şirketi Ortadoğu’daki birçok noktaya sürekli uçuşlar düzenlemektedir. İbadethane, çocuk bakım odası, alış veriş mağazaları, restoran, bankamatik, döviz bürosu ve kafeterya hizmet vermektedir.

Yemek

Uçuşlarda Syrian Air şirketi yolcularına ikramda bulunmaktadır. Uçuş rotası ve süresine göre ikramlar farklılık göstermektedir. Ana yemekler daha çok uzun uçuşlarda, sandviç ve atıştırmalıklar kısa süreli uçuşlarda ikam edilmektedir.

Ek hizmetler

SyrianAir Frequent Flyer programı ile yolcular uçuş yaptıkça mil kazanmaktadır ve üyelik gerekmektedir.