Menüsü

Kam Air

En uygun Kam Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Kam Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Kam Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Kam Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Kam Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Kam Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Kam Air

Kam Air

Kam Air profesyonel ekibi ile 2003 yılından bu yana Afganistan'ın güvenilir ve büyüyen bir havayolu  şirketidir. Kam Air tarifeli ve charter olmak üzere yurtiçi ve bölgesel uçak seferleri düzenlemektedir. Kam Air ayrıca müşterilerine kargo hizmeti de sunmaktadır.   31 Mart 2003 yılında kurululan Kam Air özel sektöre ait ilk havayolu şirketi oldu.  Havayolu şirketi ilk uçuşunu Boeing 727 uçağı ile Kabil ve Harat istikametine gerçekleştirmiştir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj limitleri seçilen destinasyona  göre farklılık göstermektedir. ABD ve Canada yolcuları için belirlenen kayıtlı bagaj limitleri 2 adet ve 23 kg olarak belirtilmiştir. Uluslararası uçak seferlerinde izin verilen bagaj limitleri ise 1 adet ve 30 kg. Yurtiçi uçak seferlerinde ise kayıtlı bagaj 1 adet ve 20 kg ile sınırlı kalmıştır. Şirketin kabin bagaj için ise belirlediği sınırlama 23 cm x 40 cm x 55 cm boyutu ve 10 kg olarak konulmuştur. 

Rezervasyon sınıfı

Kam Air rezervasyon sınıfları bakımından yolcularına oldukça zengin bir seçenek sunmaktadır. Şirket sunduğu rezervasyon sınıfarı  Restricted Economy, Semi – Flex Economy, Flex Economy, Semi – Flex Business ve Flex Business’ten oluşmaktadır. 

Online check- in

Havayolu şu aşamada  müşterilerine  online check-in hizmeti sunmamaktadır. 

Filo

Kam Air’in 1 adet Boeing 767-200, 2 adet McDonnell Douglas MD87 ve 3 adet McDonnell Douglas MD83 yolcu uçaklarından oluşmak üzere toplmada 6 adet filosu bulunmaktadır. Havayolu şirketi 2 adet Boeing 747 F uçaklarını ise kargo hizmetinde kullanmaktadır. 

Kabil Uluslararası Havaalanı

Kabil Uluslararası Havaalanı Afganistan'ın başkenti Kabil'deki uluslararası havaalanıdır. Havaalanı ayrıca Khwaja Rawash Havaalanı olarak da bilinir. Ticari hava trafiğinin yanı sıra, ISAF'ın görev süresinin bir parçası olarak aynı zamanda bir askeri havaalanı olarak diğer NATO ülkeleri ve ABD tarafından kullanılmaktadır. Şehir merkezine üç kilometre uzaklıktadır ve deniz seviyesinden yaklaşık 1.800 m yükseklikte yer alır. Afganistan'ın modernize olması sırasında Kabil Uluslararası Havaalanı 1960'ların başlarında inşa edilmiştir. 2006 yılında Afganistan hükümeti Kabil Uluslararası Havaalanını yeniden inşa etmek için Japonya hükümetinin bir yardım paketini kabul etti. Modern bir uluslararası yolcu tarminali için 35.000.000 $ harcandı. Yeni terminal resmen 2 Haziran 2009 tarihinde uluslararası uçuşlara açıldı. Mevcut terminal yenilenmiş olup halen iç hat uçuşları için kullanılmaktadır. Havalımanı yıl içinde yaklaışık 100 bin yolcuyu ağırlamaktadır.  Havaalanına ulaşım için otobüs, taksi ve özel araçlar kullanılmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketinin sunduğu yemek hizmeti seçilen rezervasyon sınıfına ve destinasyona göre farklılık göstermektedir. 

Ek hizmetler

Kam Air yolcularını yolculukları boyunca farklı içerikteki dergileri hizmete sunmaktadır.