Menüsü

Shandong Airlines

En uygun Shandong Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Shandong Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Shandong Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Shandong Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Shandong Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Shandong Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Shandong Airlines

Shandong Airlines

Shandong Airlines Çin'in Shandong eyaletinin batısında yer alan Jinan şehri merkezli bir havayolu şirketidir. Shandong Airlines 12 Mart 1994 tarihinde kurulmuş ve aynı yılın Eylül ayında faaliyete başlamıştır. Havayolu şirketi yurtiçi seferlerini Çin’in başlıca büyük şehirleri Jinan, Qingdao ve Yantai ağırlıklı olarak düzenlemektedir. Havayolu şirketi 60’ın üzerinde noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Shandong Airlines  tarafından belirlenen kayıtlı bagaj sınırlaması toplam boyutu 158 cm olmak üzere 1 adet ve 20 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı için ise konulan limit 15×35×55 cm boyutlarından olmak üzere 1 adet ve 10 kg olarak belirlenmiştir.

 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine First, Business ve Economy sınıflarından oluşan rezervasyon seçenekleri ile himzet vermektedir. 

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti ile de hizmet vermektedir. Online check-in hizmetinin hizmete sunulduğu zaman dilimi genel olarak uçak seferinin düzenlendiği destinasyona bağlı olarak değişmektedir. 

Filo

Shandong Airlines  3 adet Boeing 737-700, 90 adet Boeing 737-800, 5 adet Bombardier CRJ-200ER ve 2 adet Bombardier CRJ-700ER uçaklarından oluşan filosu ile müştlerinin havayolu ulaşımını sağlamaktadır. 

Jinan Yaoqiang Uluslararası Havaalanı

Jinan Yaoqiang Uluslararası Havaalanı Çin'in Shandong eyaletinin batı şehri Jinan’a hizmet vermektedir. Havalimanı şehir merkezine 33 km mesafede yer almaktadır. 2012 yılı verilerine bakıldığında havalimanı yoğunluk bakımından Çin’in 26. Havalimanı konumundadır. 2013 yılından elde edilen rakamlara bakıldığında havalimanını 8,139,087 yolcu tarafından ziyaret edilmiştir. Havalimanı tek bir terminali ile yolculara hizmet sunmaktadır. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak otobüsler ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Shandong Airlines   yolcularına oldukça kaliteli bir yemek hizmeti sunmaktadır. Şirketin yemek menüsünden sıcak ve soğuk yemekler, kahvaltılar, atıştırmalıklar, tatlılar yer almakla birlikte, sıcak ve soğuk içecekler de yer almaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine yolcularına uçuşların boyunca daha keyifli bir zaman geçirmeleri adına Tv programların ve filmlerin yer aldığı bir eğlence fırsatı sunmaktadır. Bunun yanı sıra kablolsuz internetn imkanı sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra şirket yolcularına yanlarında evcil hayvanlarını götürmelerine de izin vermektedir. Yalnız bunun için yolcular bir takım kriterleri yerine getirmekle mükelleftirler.