Menüsü

Sudan Airways

En uygun Sudan Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Sudan Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Sudan Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Sudan Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Sudan Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Sudan Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Sudan Airways

Sudan Airways

Sudan Airweys Şubat 1946 yılında Sudan’ın Başkenti Khartoum’da kuruldu. Havayolu şirketi Sudan’un ulusal havayolu olarak faaliyet göstermektedir. Havayolu operatörü Ekim 2012 yılından itibaren Sudan Hükümet yönetimine geçmiştir. Sudan Airweys 2011 yılından bu yana başta Afrika’ya olmak üzere toplam  24 noktaya ulaşım sağlarken, bunların 10’u Sudan’a yapılırken, havayolu şirketi Ortadoğuya da uçak seferleri düzenlemekte. 

Bagaj

Kayıtlı bagaj limitleri seçilen destinasyona göre farklılık göstermektedir. Şirketin belirlediği bagaj limitlerinin aşılması durumunda yolcuların belli bir ek ücret ödemeleri gerekirken, uçağa alınması yasak olan maksimim limiti aşan bagajlar ise kayıt yapılamayarak uçağa alınmamaktadır. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine ekonomi ve first class sınıfları olmak üzere 2 ayrı rezervasyon seçeneği sunmaktadır.Buna göre daha ucuz maaliyette uçak yolculuğu yapmak isteyenler ve daha konforlu ve üstün hizmet almak isteyen yolcular için farklı rezervasyon seçeneği mevcuttur. 

Online check- in

Devamını oku

Filo

Sudan Airweys’in filosu 2 adet Airbus A300B4-600R ve 3 adet Fokker 50 uçaklarından olmak üzere toplam 5 uçaktan oluşmaktadır. Fokker 50 uçakları 46-56 yolcu kapasitesine sahip iken Airbus A300B4-600R uçakları ise 266 yolcu kapasitesine sahiptir. Havayolu şirketi destinasyona ve yolcu sayısına göre belirledikleri bu uçaklar ile hizmet vermektedir

Khartoum Uluslararası Havalimanı

Havalimanı  Sudan’ın Başkenti Khartoum’a hizmet vermektedir. Son olarak 2009 yılından elde edilen verilere göre havalimanı yıl içerisinde 2 178 097 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı Sudan Airweys ulusal havayolu şirketinin işlevi ve ticari merkezi görevini de üstlenmektedir. 

Ek hizmetler

Sudan Airweys tarifeli havayolu ulaşımının yanı sıra müşterilerine kargo taşımacılığı da yapmaktadır. Havayolu şirketi yaklaşık 60 yıla yakın bir süredir kargo hizmeti vermektedir