Menüsü

Twin Jet

En uygun Twin Jet uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Twin Jet havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Twin Jet ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Twin Jet havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Twin Jet havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Twin Jet uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Twin Jet

Twin Jet

Twin Jet Fransa'nın güneyinde Bouches-du-Rhône departmanına bağlı ve Marsilya'ya 25 km uzaklıktaki tarihi ve kültürel bir şehir olan Aix-en-Provence merkezli bir havayolu şirketidir. Twin Jet  2001 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Şirket yurtiçi seferlerini yanı sıra Almanya ve İtalya gibi ülkelere de uçak seferleri düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketi kayıtlı bagaj sınırlaması 20 kg olarak belirlemiştir. Kabin bagajı ise toplam boyutu 115 cm'yi ve 10 kg ağırlığını aşmayacak şekilde belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Twin Jet şirketi müşterilerine iki farklı rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir. Farklı rezervasyon sınıfları ile yolcular farklı hizmetlerden faydalanma olanağına sahiptirler.

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. 

Filo

Twin Jet müşterilerine 10 adet Beechcraft 1900 uçaklarından oluşan filosu ile havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Paris-Orly Havalimanı

Orly Havalimanı Fransa'nın başkenti Paris'e yakın Orly bölgesinde yer alan uluslararası havalimanıdır. Havalimanı toplam yolcu sayısı bakımından Charles de Gaulle Havalimanı'nın ardından Fransa'nın ikinci büyük havalimanı iken, iç hat uçuşlar baz alındığında Fransa'nın en işlek havalimanı konumundadır. Orly havalimanında başta Avrupa şehirleri olmak üzere Afrika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Karayıp Adaları'na uçuşlar bulunmaktadır. 2015 yılı verilerine bakıldığında havalimanını 28 274 154 yolcu kullanmıştır. Havalimanı Güney ve Batı terminalleri ile yolculara hizmet etmektedir. Havalimanına ulaşım tren, otobüs ve taksiler vasıtası ile gerçekleşmektedir.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine sabahları kahvaltı, akşamları ise  sandviç ve soğuk bir içecek sunmaktadır. Bunların dışındaki zaman diliminde ise yolcularına atıştırmalıkları sunulmaktadır.

Ek Hizmetler

Twin Jet yolcularına evcil hayvanları ile birlikte seyahat etme imkanı sağlamaktadır.