Menüsü

FlyViking

Advertisement

En uygun FlyViking uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ FlyViking havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ FlyViking ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

FlyViking havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

FlyViking havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ FlyViking uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about FlyViking

FlyViking

Valuair Singapur merkezli, düşük maliyetli bir havayolu şirletidir. 2004 yılında ilk olarak Bangkok ve Hong Kong arasına hizmet vermiştir.  Valuair 2005 yılında Jetstar Asia Airways havayolu şirleti ile birleşmiştir.  

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj sınırlaması 1 adet,  toplam boyutu 80 cm olmak süretiyle 20 kg olarak belirlemiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Birleşme öncesine kadar havayolu şirketi tek tarifeli olarak müşterilerine hizmet vermiştir. 

 

Online check- in

Valuair müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanında gerçekleşmiştir. 

Filo

Havayolu şirketi birleşme öncesinde tek Airbus A320 uçaklarından oluşan filosu ile havayolu ulaşımı sağlamıştır. Şubat 2015 itibariyle, Valuair tüm Airbus A320 uçaklarını Jetstar Asia Airways şirketine devredilmiştir

Singapur Changi Havalimanı

Singapur Changi Havalimanı Singapur'un doğusundaki Changi bölgesinde yer alan uluslararası havalimanıdır. Changi Havalimanı, Singapur'un en büyük havalimanısının yanı sıra, aynı zamanda Güneydoğu Asya'nın en büyük havalimanları arasında yer almaktadır. 1981'de faaliyete geçen Changi, günümüzde yaklaşık 80 ülkede 300 noktaya uçuş gerçekleştirilen önemli bir bağlantı merkezidir. Her hafta ortalama 6,500 uçağın inip kalktığı Changi, 2015 yılında  55,448,964 yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Havalimanı 3 terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanına 2017’te Terminal 4 ve 2021 yılında da Terminal 5’in eklenmesi ile daha da genişlemeyi hedeflemektedir. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak otobüsler ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Birleşme öncesinde havayolu şirketi yolcularına az yemek seçeneklerinden oluşan bir yemek hizmeti sunmuştur.