Menü

SHS Antwerp Aviation N.V

En uygun SHS Antwerp Aviation N.V uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

SHS Antwerp Aviation N.V

VLM Airlines 1992 yilinda Belçika’nın liman kenti Antwerp’in ilçesi Deurne’de  kuruldu. Havayolu şirketi ilk olarak uçuşunu  1993 yılında Antwerp   havalimanından Londra Havalimanına gerçekleştirmiştir. VLM Airlines yolcularına tarifeli ve charter uçak seferleri ile hizmet vermektedir. Şirket yurtiçi uçuşlarının yanı sıra İngiltere’ye, Hollanda’ya, İrlandaya ve Almanya’ya olmak üzere toplamda 10 destinasyona  uçak seferleri düzenelemektedir. 2016 yılı içerisinde şirket yeni ulaşım noktalarına seferler düzenleyerek ağını genişletmeyi hedefliyor. 

Bagaj

Bagaj limitleri seçilen rezervasyon sınıflarına ve destinasyona göre farklılık göstermektedir. Şirket kabin bagajı olarak yolcularına 47. x 35 x 20 cm boyutu ve 10 kg ağırlık sınırlaması belirlemiştir. Uçakta yanınızda götüreceğiniz kabin badajının yolcu koltuğunun altına sığması gerekekmektedir. Aksi taktirde bagajınızı yanınızda götüremeyecek ve kayıtlı bagaj muamalesine tabi tutulacaktır. Kayırtlı bagaj için ise şirket Essential sınıfına 1 adet  ve 23 kg limiti belirlerken, diğer iki sınıf için ise 2 adet ve 23 kg sınırlaması getirmiştir. Kayıtlı bagaj limitinin aşılması durumunda Elect sınıfı yolcuları ekstra ücret ödemez iken, diğer iki sınıf yolcuları ekstra ücret ödemek durumunda kalacaklardır.

Rezervasyon sınıfı

VLM Airlines müşterilerine  VLM Essential, VLM Executive ve VLM Elect olmak üzere üç farklı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.  

Online check- in

VLM havayolu şirketi şu an için yolcularına online check-in işlemi sunmamaktadır. Check-in işlemleri havaalında yapılmaktadır.  

Filo

VLM Airlines yolcularını seçtikleri destinasyonlara Fokker 50 uçakları ile ulaştırmaktadır. Şirket sadece Fokker 50 uçaklarından oluşan toplamda 11 filoya sahiptir.  Havayolu operatörü Fokker 50 uçakları ile yolcularına konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Ayrıca uçakların fazla gürültülü olmaması da yolcular için bir avantaj.

Antwerp Uluslararası havalimanı

Antwerp Uluslararası havalimanı Belçika’nın en kalabalık ikinci kenti olan Antwerp’e hizmet eden küçük bir havalimanıdır.  1921 yılında kurulan havalimanı , 1924 yılında yolculara hizmet etmeye başladı. 2014 yılı verilerine göre havalimanı 121 357 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı VLM havayolu şirketinini de merkezi konumundadır.

 

Ek hizmetler

VLM Airlines kimsesiz çocuklar, yardıma muhtaç kişiler, hamile kadınlar ve hastalarla özel olarak ilgilenecek görevliler tahisis etmektedir. Yalnız yolcular eğer yardım almak istiyorlar ise bunu rezervasyon sırasında belirtmek durumundalar.