Menüsü

WebJet Linhas Aéreas

En uygun WebJet Linhas Aéreas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ WebJet Linhas Aéreas havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ WebJet Linhas Aéreas ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

WebJet Linhas Aéreas havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

WebJet Linhas Aéreas havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ WebJet Linhas Aéreas uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about WebJet Linhas Aéreas

WebJet Linhas Aéreas

WebJet Linhas Aéreas Temmuz 2005'den Kasım 2012'ye kadar işletilen düşük maliyetli Brezilyalı bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi 2012 yılında  Gol Airlines şirketinin bünyesine dahil olmasından dolayı WebJet Linhas Aéreas adı altındaki faaliyetlerini durdurmuştur. Şirket faaliyette olduğu dönem içinde yolcularına yurtiçine olmak üzere düşük maaliyette uçak seferleri düzenlemiştir.  

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kabin bagajı olarak 55x40x20cm boyutlarında, 1 adet ve 5 kg olmak üzere bir sınırlama getirmiştir. Kayıtlı bagaj için ise izin verilen limit 23 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

WebJet Linhas Aéreas müşterilerine tek bir rezervasyon sınıfından oluşan bir hizmet sunmuştur.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmıştır.

Filo

WebJet Linhas Aéreas şirketinin filosu Boeing 737-300 ve Boeing 737-800 uçaklarından oluşmaktadır.

Rio de Janeiro-Galeão Uluslararası Havaalanı

Rio de Janeiro-Galeão Havaalanı Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde hizmet veren ana havaalanıdır. Ülkenin ikinci en işlek uluslararası havaalanıdır. Brezilya'daki alan açısından en büyük havaalanı alanıdır. Havayolu şirketi yolcularına 2 terminali ile hizmet vermektedir.  2015 yılında havalimanı 16,942,229 yolcu tarafından kullanılmıştır. Havalimanında banka, posta ofisi, restoranlar, kafeler,eczane v.s gibi yolcuların ihtiyaçlarına yönelik yerler yer almaktadır. Havalimanına ulaşım metro, taksi ve otobüs servisleri aracılığı ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi hizmet verdiği dönem boyunca yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur.