Menüsü

Flynas

Advertisement

En uygun Flynas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Flynas havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Flynas ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Flynas havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Flynas havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Flynas uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Flynas

Flynas

Flynas Havayolları, eski ismiyle Nas Air 2007 yılında Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde kurulmuştur. Kasım 2013 yılında Nas Air ismini, Flynas Havayolları olarak değiştirmiştir. Haftalık yaklaşık olarak 1000 uçuş gerçekleştiren firma, iç ve dış hatlar olarak 26 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştirmektedir. 2007 yılından itibaren gerçekleştirdiği 170.000 den fazla uçuşla, 18 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Riyad şehrinden, Türkiye deki İstanbul, Adana ve Antakya şehrine uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Bagaj

Flynas Havayolları Bagaj Koşulları;

Business Class: Toplamda 2 parça, maksimum 75 x 50 x 33 cm boyutlarında ve maksimum 25 kg ağırlığında olmak zorundadır.

Ekonomi Class: Toplamda 1 parça, maksimum 75 x 50 x 33 cm boyutlarında ve maksimum 20 kg ağırlığında olmak zorundadır.

El Bagajı: Tüm uçuşlar ve sınıflarda her yolcunun el bagajı, 1 parça maksimum 7kg ağırlığında ve maksimum 56 x 36 x 23 cm boyutlarında olmak zorundadır.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Flynas Havayolları, Ekonomi ve Business türü olmak üzere 2 çeşit rezervasyon sınıfları bulunmaktadır.

Online check-in

Flynas Havayolları, yolcularına online check-in hizmeti vermektedir. Uçağın ayrılış dan 48 saat öncesinden başlamak üzere, uçuşun 6 saat öncesine kadar online check-in hizmeti vermektedir.

Filo

Şubat 2016 itibarıyla,  29 adet Airbus A320 model uçuş filosunu oluşturmaktadır. Her uçakta 156 kişilik Ekonomi sınıfı ve 8 kişilik Business sınıfı bulunmaktadır.

Kral Halid Uluslararası Havalimanı

Kral Halid Uluslararası Havalimanı, Suudi Arabistan ülkesinin başkenti olan Riyad şehrinin 35 km dışında, 1983 yılında kurulmuştur. Riyad Havalimanında, 4 farklı terminal binası bulunmakta olup, 40 dan fazla havayolu firması, dünya üzerinde ki 76 farklı noktaya sürekli olarak uçuşlar gerçekleştirmektedir. 2015 yılında, 22.3 milyon yolcu Riyad havalimanını kullanarak seyahat etmiştir. Havaalanında; oteller, ücretsiz Wi-Fi, Cami, araba kiralama, bankamatik ve döviz büroları, kafeteryalar, restoranlar ve ilk yardım odası hizmet vermektedir.

Yemek

Flynas Havayolları, yolcularına sadece 24 öncesinden sipariş verilen yiyecek ve içecekleri ücret karşılığında sunmaktadır.