Menüsü

South African Express

En uygun South African Express uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ South African Express havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ South African Express ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

South African Express havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

South African Express havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ South African Express uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about South African Express

South African Express

South African Express veya SA Express olarak da bilinen havayolu şirketi 24 Nisan 1994 yılında kurulmuşur. Havayolu şirketinin idaresi tamamen Güney Afrika hükümetine aittir.  South African Express yurtiçi ve uluslararası noktalara tarifeli ve charter uçak serferleri düzenlemektedir. 

Bagaj

South African Express yolcularına kayıtlı bagaj limiti olarak yetişkinler ve çocuklara 1 adet ve 20 kg sınırlama getirmiş, bebekleri için ise 10 kg olarak belirlemiştir. Kabin bagajı için belirlenen sınırlama ise toplam boyutu 115cm olmak kaydı ile 1 adet ve 7 kg olarak belirlenmiştir.

 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi iki ayrı rezervasyon seçeneği ile faaliyetini sürdürmektedir. Bu iki sınıf Economy ve Business’ten oluşmaktadır. 

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır.  Online check-in işlemleri uçağın kalkışından 24 saat öncesinde başlamakla birlikte uçağın kalkışına 90 dakika kalana kadar devam etmektedir. 

O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı

Oliver Reginald Tambo Uluslararası Afrika kıtasında bulunan Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg şehrine yakın bir konumda yer alan bir  havalimanıdır. Oliver Reginald Tambo Uluslararası Havalimanı Afrika kıtasının en büyük havalimanı olma özelliğini taşımaktadır. Havalimanı 2014 verilerine göre yaklaşık 20  milyon yolcuya hizmet vermiştir. 2010 yılında ülkeye 2010 FIFA Dünya Kupası organizasyonunun verilmesi ile birlikte havalimanında yenileme faaliyetleri başlatılmış, bu faaliyetler neticesinde de havalimanı genişletilip modernleştirilmiştir. Havalimanının 6 adet terminali bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım hem karayolu üzerinden, hemde demirtolu üzerinden gerçekleşmektedir. 

Yemek

Havayolu şirketi oldukça farklı yemek çeşitleri, her damağa uygun yemek çeşitleri sunmaktadır. Havayolu şirketinin yemek menüsünde müslümanlara özel helal yemekler, sağlığına dikkat edenler için az yağlı ve vejeteryen yemek çeşitleri, hindu yemekleri v.s gibi çeşitlerden oluşan bir mutfağa sahiptir. Şirket yolcularına ayrıca uçağın kalkışından 48 saat öncesinde yemek siparişi imkanı sunmaktadır. 

Ek Hizmetler

Devamını oku