Menüsü

Yellow Air Taxi

En uygun Yellow Air Taxi uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Yellow Air Taxi havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Yellow Air Taxi ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Yellow Air Taxi havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Yellow Air Taxi havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Yellow Air Taxi uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Yellow Air Taxi

Yellow Air Taxi

Yellow Air Taxi ABD'de Florida eyâletinin güneydoğusundaki Broward ilinin merkezi kenti Fort Lauderdale merkezli bir haavayolu şirketidir. Havayolu şirketi Karayipler ve Bahamalar’a olmak üzere havayolu taksisi olarak yolcularına ulaşım  hizmeti sağlamaktadır. Havayolu şirketi 4 ayrı noktaya tarifeli ve charte okmak üzere havayolu hizmeti vermetktedir. 

Bagaj

Yellow Air Taxi müşterilileri için belirlediği bagaj sınırlaması 40 pounds yani 18 kg olarak belirtilmitir. Havayolu şirletinin belirlediği bagaj limitinin üzerine çıkan yolcular için ekstra ücret ödeme zorunluluğu getirilmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi tek sınıftan oluşmakta olan rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. 

Filo

Yellow Air Taxi 1 adet  Cessna 402C uçağından oluşan filosu ile hizmet vermektedir. Cessna 402C uçağı 9 adet yolcu kapasitesine sahiptir. 

Fort Lauderdale–Hollywood Uluslararası Havalimanı

Fort Lauderdale–Hollywood ABD'nin Florida eyâletinde hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Florida’nın güneybatısında yer alan Fort Lauderdale şehrinde yer alan havalimanı Miami’ye ise 34 km uzaklıklta bulunmaktadır.  Yolcu trafiği bakımından havalimanı ABD'nin en islek 21. havalimanıdır. 2015 yılından alınan verilere göre havalimanı 26,941,511 yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Havalimanı  farklı renklerden oluşan 4 adet terminali ile hizmet vermektedir. Terminal 1 (Sarı) – yeni terminal olarak faaliyet göstermekte olup bölgesel uçak seferleri için kullanılmaktadır, Terminal 2 (Kırmızı) – ‘Delta’ olarak bilinen bölgesel uçak seferlerine hizmet veren terminal, Terminal 3 (Mor) – Ana terminal ve Termina 4 (Yeşil) – Uluslarası uçak seferlerine hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım karayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır.